Helvetic Clinics Budapest

хелвет клінік будапешт 1

Helvetic Clinics спеціалізується на стоматологічній допомозі. Заснована у 2014 році, вона була визнана найкращою стоматологічною клінікою у світі у 2015, 2016, 2017 роках за версією інспекторів GCR (Global Clinic Rating). Ця клініка знаходиться в Будапешті, Угорщина. Подивіться відгуки клієнтів, фотографії до/після і запитайте про ціни на операції за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Helvetic Clinics Budapest, Угорщина 🥈🥈

Клініки Helvetic гарантують найвищу якість стоматологічної допомоги,заощаджуючи при цьому 50-70% від вартості лікування в порівнянні з місцевими стоматологіями в Європі.

Ми в Helvetic Clinics віримо, що високоякісна стоматологічна допомога повинна бути доступною для кожного. Саме тому наші стоматологи розробили суворі специфікації та рекомендації, які стандартизовані у всіх наших клініках по всьому світу. Яку б стоматологічну клініку Helvetic Clinics ви не обрали, ми запевняємо вас, що ви отримаєте найкомпетентнішу допомогу в одній з найкращих стоматологічних клінік в Угорщині та за кордоном.

Вибираючи Helvetic Clinics для лікування зубів за кордоном, ви отримуєте наступні переваги

  • на 50-70% дешевше, ніж місцеві ціни
  • Найдовші та найповніші гарантії
  • Набір суворих правил поведінки за швейцарськими стандартами, розроблених у тісній співпраці з нашими стоматологами, які скрупульозно дотримуються у всіх наших клініках
  • Сучасні клініки, обладнані за останнім словом техніки, занадто дорогі для більшості клінік Великобританії
  • Стоматологічне обслуговування найвищої якості
  • Персональна та доброзичлива атмосфера в невеликих відділеннях

Визнана найкращою стоматологічною клінікою у світі

Інспектори GCR (Global Clinic Rating) визнали Helvetic Clinics найкращою стоматологічною клінікою у світі у 2015, 2016 та 2017 роках з-поміж понад 140 000 стоматологічних клінік. GCR – це незалежне рейтингове агентство, яке сертифікує та оцінює понад 400 000 клінік та лікарень по всьому світу.

Дивіться відео з інспекції:

Наші професіонали пропонують вам свій досвід у галузі імплантології, пародонтології та стоматології. У наших стоматологічних клініках під одним дахом зібрані найкращі стоматологи Угорщини, кожен з яких має власну спеціалізацію та досвід. Наш імплантолог ніколи не буде лікувати карієс, наш одонтолог ніколи не встановить зубний імплантат, а наш пародонтолог ніколи не встановить зубну коронку.

Хоча косметична стоматологія ще офіційно не визнана як окрема галузь стоматології, наші сертифіковані стоматологи, як в Угорщині, так і в Європі, є спеціалістами, компетентними та висококваліфікованими у своїх відповідних галузях знань у сучасній стоматології


Спеціалізація клініки :

Стоматологічна допомога
Кісткова пластика
Зубний міст
Зубна коронка
Зубні імплантати
Стоматологічна консультація
Лікар-стоматолог
Вкладки / Накладки на протез
Лікування кореневих каналів
Планування кореня зуба
Синус-ліфтинг
Чистка зубів
Відбілювання зубів
Видалення зубів
Пломбування зубів
Вініри на зуби
Видалення зубів мудрості
Інвізілайн


Відео відгуки

Яку б стоматологічну клініку Helvetic ви не обрали, ми запевняємо вас у найвищій якості стоматологічної допомоги, на відміну від знеособленої “фабричної стоматології”, що практикується в стоматологічному туризмі.

Ми гарантуємо, що вас будуть лікувати найкращі фахівці, використовуючи новітні технології та дотримуючись найсуворіших правил і процедур, що виходять далеко за рамки встановлених у Швейцарії.

Ми також дуже добре розуміємо, що лікування зубів за кордоном може бути стресовим досвідом. Саме тому ми гарантуємо теплий прийом у наших клініках, незалежно від того, чи приїжджаєте ви на просту процедуру, таку як гігієна чи відбілювання зубів, чи на більш складне лікування, таке як операція з імплантації зубних імплантатів.

Пропоновані послуги

Трансфер з аеропорту
Сімейне розміщення
Безкоштовний Wi-Fi
Бронювання готелів
Послуги перекладача
Пральня
Передача медичної документації
Номери з доступом до PRM
Інтернет-консультація
Аптека
Телефон у номері
Окремі палати
Реабілітація
Харчові застереження
Послуги перекладача
Телевізор у номері


Місто: Будапешт – Країна: Угорщина – Заснована в 2014 році
Акредитація: SGS ISO9001 – Найкраща стоматологічна клініка у світі за версією GCR – Мова(и), якою(ими) розмовляють: французька, англійська, угорська


Огляд клінік з лікування гепатиту С

byteshift anon
byteshift anon
10:58 31 Mar 23
Дуже подобається ця клініка, завжди професійне відношення та гарна якість. Якщо є якась затримка несподівано, то дають купон на каву 🙂
Марта Ярош
Марта Ярош
12:40 03 Feb 23
Дуже сподобалось відношення як персоналу так і лікарів. Проходила 2 процедури: чистку зубів та видалення зуба мудрості.Відновлення після видалення зуба мудрості пройшло супер швидко, персонал надав усі рекомендації з приводу того як вести догляд і чого уникати.Також була приємно здивована наявністю україномовного лікаря, з яким вдалося обговорити всі деталі лікування.Від щирого серця рекомендую клініку.
Татьяна Ярош
Татьяна Ярош
19:25 09 Mar 23
Працюють професіонали. Нічого зайвого. Для українців безкоштовне сканування. Дуже сподобався лікар Овчаренко Евгенія. Індивідуальний підхід . роботою дуже задоволена.
Anton
Anton
17:36 16 Aug 23
Доброго дня.Читаючи цього коменту,раджу Вам цю клініку!Чому?Мені сподобався сервіс,пунктуальність цієї клініки.Мені видалили 8,спочатку ціну мені назвали високу,але коли зробили огляд,то ціна стала нижче процентів так 40,чому?Тому що не складне було видалення,а вчинили зі мною чесно!!!Не складне видалення-менше грошей!Гігієнічна чистка зубів-не тільки чистка,а ще й огляд на проблеми,план лікування і т.д.Доктор Остапенко Євгенія оглянула все,розмовляли,розповіла.СподобаласьDr.Bárka-Хірург.Дуже швидко видалив зуб.Легка в нього рука,сьогодні 2 день,нічого не болить.Раджу цю клініку!Не бійтеся інтерʼєру ,цін.Вони кажуть вищу ціну,щоб ви були готові для більших затрат.АЛЕ якщо буде щось при подальшому огляді,що не треба робити,з вас не візьмуть гроші!Ресепшн-гарні дівчата,які допоможуть зі всіма питаннями.Аааа,щє вас буде проводжати людина до кабінетів,де у вас будуть процедури.Всього вам найкращого,раджу цю Клініку!
Alisa Sheptukha
Alisa Sheptukha
19:07 11 Jul 23
Дуже сподобалось відношення, сервіс, все на вищому рівні, дуже привітний персонал та самі лікарі!) Консультація пройшла дуже добре з україномовним лікарем Євгенією Остапенко) зробила чистку , теж дуже сподобалось, приємні відчуття чистоти після професійної чистки!)Також Євгенія зробила реставрацію зуба, що в було причиною звернення) все пройшло відмінно, зуб став виглядати навіть краще, ніж було!) дякую вам!
Next Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️