Поширені запитання

Скільки ви берете за свої послуги?

BestClinic не стягує жодних платежів з пацієнтів. Наші послуги повністю БЕЗКОШТОВНІ. Наша попередня діагностика також повністю БЕЗКОШТОВНА. Якщо вас влаштовує ціна операції, ви оплачуєте своє лікування безпосередньо в лікарні або клініці.

Як дізнатися, скільки коштує операція?

Найкращий спосіб дізнатися, скільки коштуватиме операція, – заповнити форму БЕЗКОШТОВНОЇ ПЕРЕДПОСАДКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ на сторінці кожної клініки. Таким чином, після аналізу вашої історії хвороби, ви отримаєте персоналізовану ціну, засновану на ваших обмеженнях і цілях. Зверніть увагу, що ці ціни є орієнтовними і, хоча є точними, не обов’язково відображають вартість для вас. Косметична хірургія, зокрема, дуже часто пристосовується до індивідуальних потреб, щоб допомогти досягти бажаного результату. Наприклад, омолодження обличчя – це поєднання хірургічних і нехірургічних методів лікування. У той час як одній людині може знадобитися повна підтяжка обличчя і деякі процедури з шліфування шкіри, іншій може знадобитися лише підтяжка нижньої частини обличчя і, можливо, деякі процедури для очей. Тому ціни можуть дуже відрізнятися.

Як і коли я можу оплатити лікування?

Ви оплачуєте лікування в лікарні або клініці в євро або місцевій валюті. Більшість закладів приймають готівку, а також інші способи оплати, включаючи банківські перекази, кредитні та дебетові картки і дорожні чеки. Якщо у вас є сумніви, просто запитайте про це в лікарні або клініці перед від’їздом.

Чому б не піти прямо в лікарню і не обходити себе повністю?

Оскільки наша послуга є на 100% безкоштовною, ви нічого не отримаєте, звернувшись безпосередньо до лікарні, але ви втратите сервіс, який ми пропонуємо нашим клієнтам. Наша команда підтримки клієнтів може надати вам додатковий спокій і допомогти відповісти на будь-які питання, які у вас можуть виникнути, спираючись на наш досвід направлення іноземних пацієнтів. Наші партнерські відносини настільки цінуються лікарнями, що наші клієнти щоразу потрапляють прямо в початок черги. Більше того, в деяких регіонах наші партнери можуть запропонувати безкоштовні послуги, такі як спа-процедури та масажі.

Чи пропонуєте ви платіжні засоби?

Клініки, з якими ми співпрацюємо, запропонують вам можливість оплати в кілька етапів.

Чи надаються знижки за кілька транзакцій?

Ми залежимо від цін, які встановлюють лікарні та клініки. На жаль, ми не можемо домовлятися про ціни, але будьте впевнені, наш посередник подбає про те, щоб ви знайшли найбільш підходящий заклад, і ви заплатите тільки правильну ціну.

Чи розмовляють хірурги англійською?

Так, лікарі та персонал звикли обслуговувати іноземних пацієнтів англійською, а також багатьма іншими мовами. Ми вказуємо мови, якими розмовляє клініка, на кожній сторінці. Крім того, ми хотіли б подякувати нашому партнеру traduction-pas-cher.com за співпрацю над перекладом нашого сайту англійською мовою.

Чи можу я поговорити безпосередньо з лікарем/хірургом?

Так, ми можемо організувати це для вас, просто заповніть форму медичного профілю пацієнта (ми надішлемо її вам) і дотримуйтесь процесу. Після того, як ви надішлете свою медичну інформацію та фотографії, ви зможете обговорити це з лікарем.

Чому хірургічні та косметичні процедури за кордоном дешевші?

Тут відіграють роль різні фактори. Наприклад, витрати на проживання, як правило, набагато нижчі – це стосується лікарів, медсестер, анестезіологів та іншого пов’язаного з ними медичного персоналу. Накладні витрати також дешевші, такі як оренда, комунальні послуги, лабораторне обладнання, страхування та адміністративні витрати. Ці “приховані” витрати можуть становити значну частину вашого рахунку за медичні послуги, тому будь-яке скорочення цих витрат призведе до значної економії для вас.

Чи є якість обслуговування такою ж високою, як у вашій країні?

Так, якщо не краще. Є заклади світового класу з відмінною репутацією, багато з яких є відомими і визнаними центрами для іноземних пацієнтів. Завдяки акредитації JCI (Joint Commission International) міжнародні заклади тепер відповідають тим же стандартам, що і медичні заклади США – тому шукайте маркер JCI. Таким чином, ви можете бути впевнені в найвищих стандартах якості. Однак, якщо медичний заклад не має акредитації JCI, це не означає, що він не відповідає стандартам, які ви можете очікувати у вашій країні. У BestClinic ми прагнемо надати пацієнтам правдиву картину ринку в одному місці, тому було б несправедливо відфільтровувати всі неакредитовані JCI установи, але ми включаємо тільки кращі з кращих.

Чи кваліфіковані та досвідчені хірурги?

Так, ми працюємо тільки з провідними фахівцями і хірургами, які мають високу кваліфікацію і досвід в області естетичної, пластичної, реконструктивної, волосистої і репродуктивної хірургії.

Чи сучасна технологія?

Так, завдяки великим бюджетам ці заклади мають обладнання світового класу і пов’язані з ним передові технології. Більшість людей знають, що напрямки медичного туризму добре зарекомендували себе у сфері косметичної та пластичної хірургії, але зараз пацієнти з такою ж ймовірністю подорожують для лікування безпліддя, терапії стовбуровими клітинами і новітніх методів лікування раку в спеціалізованих високотехнологічних установах.

Як виглядають гігієнічні стандарти, процедури стерилізації та безпеки?

Знову ж таки, посилаючись на акредитацію JCI, всі ці стандарти охоплюються і дотримуються в рамках цієї акредитації, а ті, хто ще не має акредитації, повинні дотримуватися місцевих стандартів і практик, які також відповідають високим стандартам, щоб забезпечити найкращий захист для всіх пацієнтів.

Що станеться, якщо щось піде не так? Чи є якісь гарантії?

Всі наші лікарі надають гарантії на ваше лікування, і хоча жодне лікування не може бути повністю гарантованим через різні способи реагування нашого організму, ключем до забезпечення успішного результату є те, щоб ваше лікування проводилося кваліфікованим і досвідченим медичним персоналом в установах, які відповідають суворим вимогам охорони здоров’я і безпеки.  Також вкрай важливо, щоб ви дотримувалися рекомендацій і порад після лікування, щоб не поставити під загрозу процес одужання. Багато тисяч пацієнтів виїжджають за кордон для проходження медичних, хірургічних і косметичних процедур, але в тому рідкісному випадку, якщо щось піде не так, слід негайно повідомити про це лікарню або клініку. Ми рекомендуємо вам оформити додаткову недорогу страховку від медичних ускладнень перед поїздкою – і хоча це не вбереже вас від проблем, але принаймні покриє будь-які додаткові витрати на проживання або проїзд, які ви можете понести.

Як довго триває медична поїздка?

Деякі косметичні процедури, такі як ботокс або філери, можна зробити за лічені хвилини, і часу простою практично немає, тому вам не доведеться залишатися.Хоча багато хірургічних процедур можна проводити амбулаторно, зазвичай вам потрібно буде залишитися на тиждень або близько того, щоб зняти шви, хоча це часто може зробити ваш місцевий лікар, коли ви повернетеся додому. Інші серйозні хірургічні процедури можуть вимагати від вас більш тривалого перебування в лікарні, але остаточне рішення залишається за вашим хірургом.

Чи безпечно подорожувати на операцію наодинці?

Так, але ми рекомендуємо вам подорожувати з кимось, хто може підтримати і допомогти вам. Це допоможе вам почувати себе більш невимушено, особливо якщо ви в новій країні вперше. Однак, якщо це неможливо, весь персонал лікарні надасть вам всю турботу і увагу, на яку ви розраховуєте.

З яких етапів складається організація медичної поїздки?

Перш за все, вам потрібно точно сформулювати свій запит і надіслати його нам. Таким чином, ми зможемо зрозуміти, яку процедуру ви хочете і де ви хочете її пройти. Потім продовжуйте заповнювати свій медичний профіль (ми надішлемо його вам на електронну пошту), додаючи фотографії, якщо це необхідно. Проаналізувавши ваш файл, ми порекомендуємо найкращу клініку за найкращою ціною. У нас є багато готелів-партнерів поруч з лікарнями, які пропонують нам дуже хороші знижки, які неможливо знайти ніде в інтернеті, але ми зрозуміємо, якщо ви віддасте перевагу знайти їх самостійно.

Ви також організовуєте перельоти та проживання?

Ми організовуємо перельоти та проживання. Подорож поза сезоном – це чудовий спосіб скоротити витрати як на переліт, так і на проживання, і ми, безумовно, можемо в цьому допомогти.

Чи потрібна інформація або історія хвороби від мого лікаря перед поїздкою?

Це не завжди необхідно, але якщо у вас є якісь проблеми зі здоров’ям, вони повинні бути вказані в розділі “Медичні дані”, який надсилається до обраної вами лікарні. Якщо вам потрібна операція для виправлення певної проблеми зі здоров’ям, наприклад, заміна тазостегнового або колінного суглоба, історія хвороби від вашого лікаря буде корисною.

Чи пропонує клініка або лікарня транспорт від лікарні до мого готелю? А з готелю до аеропорту?

Багато наших лікарень/клінік пропонують такі послуги, і ми обов’язково проінформуємо вас про них. Важливо, щоб пацієнти могли отримати повний догляд від літака до клініки і від клініки до літака через готель.

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️