Suleyman Tas Clinic

Клініка Сулеймана ТАС Стамбул клініка 1

Клініка Сулейман ТАС спеціалізується на естетичній хірургії. Заснована в 2020 році, ця сертифікована ISAPS (Міжнародне товариство естетичної пластичної хірургії), EBOPRAS – Європейська рада пластичної реконструктивної та естетичної хірургії, ISHRS – Міжнародне товариство хірургії відновлення волосся, EURAPS – Європейська асоціація пластичних хірургів, RS – Товариство ринопластики, TPCD – Турецьке товариство пластичних реконструктивних і естетичних хірургів, RMCD – Турецьке товариство реконструктивної мікрохірургії клініка розташована в Стамбулі, Туреччина. Ознайомтеся з відгуками клієнтів, фото до/після і запитайте ціну на операцію за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Клініка Сулеймана ТАС, Стамбул, Туреччина

Клініка Сулеймана ТАС була заснована у 2016 році турецьким та європейським пластичним хірургом, сертифікованим за європейськими стандартами, з метою надання послуг своїм пацієнтам з максимальною турботою та інтересом. У клініці пластичної хірургії TAS працює понад 10 співробітників, серед яких англомовні спеціалісти, косметологи, психолог, фотограф, операційна медсестра, клінічні асистенти та генеральний менеджер.

У цій приватній клініці вищого світу проводяться неінвазивні хірургічні процедури, такі як ботулотоксин, філери, PRP, мезотерапія, ультразвукова підтяжка обличчя і тіла, професійний медичний догляд за шкірою, золоті голки з радіочастотою, процедури підтяжки геніталій.

Хірург доктор Сулейман ТАС спеціалізується насамперед на ринопластиці. Він став експертом у цій галузі не тільки в Туреччині, але й у всьому світі, в тому числі в етнічній ринопластиці. Він читає міжнародні лекції і щодня проводить операції на носі, щоб відточувати свою майстерність.


Спеціалізація клініки

Естетична хірургія
Ринопластика

Послуги

Трансфер з аеропорту
Сімейне розміщення
Бронювання авіаквитків
Безкоштовний Wifi
Бронювання готелів
Послуги перекладача
Туристичний гід
Замовлення таксі
Інтернет-консультація
Автостоянка
Аптека
Телефон у номері
Приватні кімнати
Послуги перекладача
Телевізор у номері


Місто: Стамбул – Країна: Туреччина – Заснована в 2020 році
Акредитація: ISAPS (Міжнародне товариство естетичної пластичної хірургії), Міжнародне товариство хірургії відновлення волосся – Мова(и): англійська, російська, турецька


Думка Doç. Доктор Сулейман ТАШ

yaren ilikoz
yaren ilikoz
10:05 09 Aug 23
Минуло 2 місяці після того, як я зробив операцію у доктора Сулеймана Таса, і хоча набряк все ще залишається, я досі закоханий у свій ніс. Якщо я зробив таку позитивну зміну в моїй зовнішності, що я закохався в нього, і компліменти, які я отримую за свій новий ніс, неможливо пояснити.Процес від початку до кінця, починаючи з бронювання в WhatsApp і закінчуючи видаленням кастингу, був неймовірним. Це було мінімальним клопотом і було легко завдяки привітній команді, яка була готова відповісти на будь-які запитання та допомогти, коли це було потрібно, навіть досі, коли навіть у мене виникали запитання, персонал був надзвичайно корисним, відповідаючи на мої запитання та докладно пояснюючи, поки я не зрозумів .У день моєї консультації я все ще вагався і хвилювався, чи хочу я продовжувати, або у мене були сумніви, чи все закінчиться добре і так, як я хотів. Треба сказати, ці сумніви були безпричинні! Спілкування з персоналом і доктором Сулейманом Тасом додало мені впевненості та довіри до нього, оскільки я знав, що після 3 років досліджень я вибрав найкращого лікаря для виконання моєї операції, щоб отримати бажаний ніс.Я б однозначно рекомендував робити будь-які операції у доктора Таса, оскільки він спеціаліст і професіонал у цій галузі та точно знає, що робить. Він гарантує та визначає пріоритети побажань клієнтів і гарантує, що вони виходять щасливими та задоволеними операціями, які він виконує
Lucia Hederova
Lucia Hederova
12:05 26 Aug 23
Мій досвід роботи з доктором Тасом був дуже приємним і без жодних проблем. Він зробив процедуру такою простою завдяки своєму спокійному ставленню та рокам практики. Він справді прислухається до своїх пацієнтів і не дає тобі одного на всіх носа. Він піклується про те, щоб ніс відповідав вашим рисам обличчя та гармоніював із вашим обличчям, а також робив ніс дуже природним, без шрамів, синців і мінімальних набряків. Доктор.Тас дуже зайнятий, тому він не прийняв мене після операції, на яку я сподівався, але це зрозуміло. Загалом я задоволений результатами через 2 місяці, і я б не вибрав іншого хірурга.
Lella Khalil
Lella Khalil
20:04 17 Sep 23
Я дуже радий, що знайшов лікаря Таса після кількох пошуків і зустрічі з кількома хірургами, найкраще, що я знайшов, це він, я завжди хвилювався щодо своєї другої ринопластики. З його командою я відчуваю себе готовим, і я хотів би подякувати їм, і особливо Омару, який підтримував і надихав мене завдяки своїй доброті, терпінню на всі мої запитання. Дуже рекомендую!
Ganja Baaby
Ganja Baaby
22:13 06 Sep 23
Я прийшла до доктора Таса на закриту ринопластику і неймовірно щаслива та задоволена результатом! Доктор Тас і всі в лікарні Тас були такими чудовими. Це була моя перша операція, але я справді не так нервував після зустрічі з доктором Тасом. Усі були дуже корисні, особливо моя фельдшерка Амна! Вона відповіла на будь-які запитання щодо моєї операції/одужання. Я настійно рекомендую всім, хто потребує будь-якої косметичної операції, звернутися до доктора Таса🙌🏻 Я додав фотографії до та після для ознайомлення. Завдяки йому ніс моєї мрії ожив 🥺🥰 дякую доктору Тасу та всім у лікарні Тас 🙏🏻💕
Cheryl Eckert
Cheryl Eckert
16:41 09 Sep 23
Ми з сестрою — міжнародні пацієнти, які летіли зі США. Процес надсилання заявки, а потім консультації щодо нашої операції був дуже швидким і детальним. Омар — мій медичний консультант, який зробив увесь процес без проблем і навіть допоміг мені забронювати дати операції відповідно до наших зручностей. Він переконався, що ми повністю впевнені та зрозуміли всі можливі деталі. Ми не можемо дочекатися зустрічі з командою та дуже раді зустрітися з Доком. Сулейман!! більше деталей буде після 11 листопада
Next Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️