Memorial Atasehir Hospital

Меморіальна лікарня Атасехір, Стамбул, клініка 1

Лікарня “Меморіал Атасехір” спеціалізується на стоматологічній допомозі, косметичній хірургії, MAP / ЕКЗ та імплантації волосся. Заснована в 2008 році, ця акредитована JCI клініка розташована в Стамбулі, Туреччина. Подивіться відгуки клієнтів, фотографії до/після та дізнайтеся ціни на хірургічні операції за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Memorial Atasehir Hospital, Стамбул, Туреччина

Лікарня “Меморіал Аташехір” входить до складу медичної групи “Меморіал Хелскер”, яка пропонує високоякісні медичні послуги відповідно до міжнародних стандартів. Відділення багатопрофільного закладу включають пластичну та косметичну хірургію, кардіологію, неврологію, ортопедію, гастроентерологію, педіатрію, реабілітацію, а також акушерство та гінекологію.

Лікарня фокусується на знаннях і досвіді в ефективному та результативному лікуванні пацієнтів. Лікарня має понад 140 ліжок, амбулаторії та відділення МРТ і КТ, обладнані сучасними технологіями, що дозволяють пацієнтам відчувати себе комфортно під час радіологічних обстежень.


Спеціалізація клініки :

Стоматологічна допомога
Зубні імплантати
Брекети
Зубні коронки
Вініри на зуби
Консультація з косметичної стоматології
Зубний міст
Обстеження зубів
Консультація лікаря-стоматолога
Invisalign

Косметична хірургія
Збільшення грудей
Ліпосакція
Ринопластика
Брахіопластика
Голлівудська посмішка
Підтяжка грудей
Підтяжка шийно-лицьового відділу
Підтяжка тіла
Ліпофілінг обличчя
Мастопексія
Вазероліпосакція
Лазерна ліпосакція
Шлунковий рукав
Шлунковий бандаж
Ботокс шлунка
Шунтування шлунка
Вторинна ринопластика
Грудні імплантати
Реконструкція грудей
Підтяжка сідниць
Імплантати сідниць
Зменшення жиру
Гінекомастія
Підтяжка шиї
Отопластика
Консультація пластичного хірурга
Підтяжка стегон
Лікування зморшок
Абдомінопластика
Заниження лінії росту волосся
Подовження ніг

MAP / ЕКЗ
Штучне запліднення
Заморожування яйцеклітин
ЕКЗ – екстракорпоральне запліднення
Консультація з ЕКЗ

Імплантація волосся
Пересадка волосся
Пересадка волосся DHI
Пересадка волосся FUE
Пересадка волосся FUE Gold
Трансплантація волосся FUT
Трансплантація волосся BHT

Меморіальна лікарня Атасехір пропонує вам :

Трансфер з аеропорту
Сімейне розміщення
Бронювання авіаквитків
Безкоштовний Wifi
Бронювання готелів
Послуги перекладача
Пральня
Туристичний гід
Телефон у номері
Приватні кімнати
Реабілітація
Релігійні споруди
Харчові застереження
Послуги перекладача
Телебачення в номері


Місто: Стамбул – Країна: Туреччина – Заснована: 2008
Акредитація: акредитована JCI – Мови: англійська, німецька, турецька


Відгук про лікарню Меморіал Атасехір

İhsan Günek
İhsan Günek
10:11 13 Sep 23
Я хотів би подякувати всьому персоналу, особливо доктору Омеру Оздеміру, який піклувався про мене під час мого перебування в лікарні. Я хотів би подякувати безкрилим ангелам Бусе, Пелін, Сені та всім медсестрам, імена яких я не пам’ятаю, які були зі мною день і ніч.
Fatma Süzer
Fatma Süzer
09:46 17 Sep 23
Я прийшов до вашої лікарні тому, що я був щасливий. Але дуже задоволена персоналом, медсестрами, словом, усіма, хто обслуговував. Чистота неймовірна, лікарняного запаху немає.... А головне Вагіт ніби задоволений. Я вдячна вам, що зібрали з нами такого чудо-лікаря...
Sibel Dönmez
Sibel Dönmez
09:59 01 May 23
Ми були дуже задоволені турботою, допомогою, а головне теплим інтересом та усміхненими обличчями наших реанімаційних та поверхових медсестер. І, звичайно, ми вдячні пану Іззету Ердінлеру, чудовій людині та лікарю. Ахмет Сіна Дагестанлі та Сібель ДонмезНаш сімейний лікар, пан Іззет Ердінлер, чудовий лікар. Ми раді, що він у нас, ми дуже раді його знати. Сена, медсестра інтенсивної терапії, також чудова людина і чудово виконує свою роботу. Безмежна подяка 🙏
Aslı
Aslı
22:28 17 Sep 23
Я пробув у лікарні дві ночі після операції. 9. Медсестри поверху такі добрі, обізнані та доброзичливі. Я хотів би їм усім дуже подякувати. Вони були дуже моральними і вселили в мене велику впевненість. Їжа була як готельна, а не лікарняна. Єдине, про що я пошкодувала, це про завантаженість медсестер. Я бачив їх усіх на чергуванні двічі за дві ночі. Мені їх було шкода. Сподіваюся, у них більш гуманний робочий час. Тоді все буде ще ідеальніше для всіх.
Dilara Fındıklı
Dilara Fındıklı
01:02 16 Sep 23
ВАШЕ КАРДІОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ - ЗОВСІМ ГАНЬБА, ГАНЬБА, ГАНЬБА, НІ!!!!!! . Якщо ви готові вбивати людей, щоб отримати гроші, не йдіть. Якщо у вас біль у грудях, рекомендують шунтування. Нехай наша довіра до вас роками буде ганьбою. Я пишу тут, щоб люди не пішли. Стент який ставили забивається через 4 місяці не йдіть лікарі не вміють робити міміку люди які не проходили курс зв'язку на факультеті на якому навчалися сподіваюсь у вас буде панічна атака. Я мертвий. Одужуй скоріше обманщику, який починає писати гроші, як тільки твоя голова вдариться про подушку, і обманює своїх пацієнтів. Навіть лікарняній медсестрі, яка дулася під час виписки! Ніби питають: «Куди ти йдеш? Ми будемо з вас данину збирати». Лікар, який каже своєму пацієнту, що він не поставить стент, якщо ти на мене націлиш пістолет!!! Це так він бадьорить свого пацієнта???? Лікарі кажуть їм купувати взуття у Beymen і обходити їх стороною, щоб подорожувати стильно. Не йдіть у цю лікарню. Я подам необхідну скаргу в кожне ЗМІ, я не можу тут повідомити подробиці. Ганьба, у вас є кардіологічне відділення, яке розмовляє зі своїми пацієнтами з низьким рівнем магнію так, ніби вони ось-ось помруть! Умій посміхатися! Вмій не розмовляти з людьми! Не стрижте людей, щоб виглядати добре, справа не в стилі!!!! Дуже вас прошу, не залишайтеся з такими думками і знайдіть собі іншого лікаря...
Next Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️