Hisar Intercontinental Hospital

Хісарська міжконтинентальна лікарня, Стамбул, Туреччина 1

Міжконтинентальна лікарня Хісар спеціалізується на стоматологічній допомозі, косметичній хірургії та MAP / ЕКЗ. Заснована в 2007 році, ця акредитована JCI клініка розташована в Стамбулі, Туреччина. Подивіться відгуки клієнтів, фотографії до/після і дізнайтеся ціни на хірургічне втручання за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Hisar Intercontinental Hospital, Стамбул, Туреччина

Міжконтинентальна лікарня Хісар – одна з провідних лікарень Туреччини, що пропонує найповніший спектр лікування. Лікарня пропонує своїм пацієнтам найвищу якість діагностики та лікування в безпечному, комфортному та орієнтованому на пацієнта середовищі.

Надаючи всі види медичної допомоги, необхідної на кожному етапі життя людини, завдяки мультидисциплінарному підходу до лікування, лікарня укомплектована фахівцями та медичними працівниками, які пройшли навчання в багатьох медичних центрах по всьому світу.

Вони також володіють найякіснішим медичним обладнанням та об’єктивними даними, що дозволяє їм надавати своїм пацієнтам надійні методи діагностики та лікування.

Лікарня має 170 ліжко-місць і сім операційних для проведення всіх видів спеціалізованих операцій, включаючи серцево-судинну хірургію.

Завдяки сучасній інфраструктурі, регулярному оновленню медичних технологій і прагненню до комфорту та якості без шкоди для етичних принципів, лікарня за роки роботи заслужила довіру і дружбу своїх пацієнтів. Міжконтинентальна лікарня Хісар пропонує атмосферу досконалості, комфорту, спокою і духовного умиротворення.

Вона також поєднує в собі новітні навички, науку і технології з давніми концепціями цілісного оздоровлення, зцілення, гостинності та комфорту. До пацієнтів ставляться як до почесних гостей, і лікарня прагне, щоб пацієнти відчували себе як вдома, щоб вони могли швидко і комфортно одужати.


Спеціалізація клініки :

Стоматологічна допомога
Френектомія
Стоматологічний огляд
Стоматологічна консультація
Інвізілайн
Вініри на зуби
Зубна коронка
Імплантація зубів
Стоматолог

Косметична хірургія
Лікування рубців
Збільшення губ
Пересадка жиру
Ліпосакція
Отопластика
Пластика промежини
Підтяжка брів
Гінекомастія
Пластика статевих губ
Грудні імплантати
Зменшення кліторного капюшона
Брахіопластика
Підтяжка шиї
Підтяжка стегон
Підтяжка шийно-лицьового відділу
Підтяжка грудей
Підтяжка сідниць
Ліпофілінг обличчя
Мастопексія
Лазерна ліпосакція
Шлунковий рукав
Шлунковий бандаж
Ботокс шлунка
Шунтування шлунка
Вторинна ринопластика
Ринопластика
Зменшення грудей
Консультація пластичного хірурга
Абдомінопластика
Пластика після пологів
Збільшення статевого члена
Реконструкція щелепи

MAP / ЕКЗ
ЕКЗ – екстракорпоральне запліднення

Пересадка волосся
DHI, FUE, FUT трансплантації

Послуги

Трансфер з/до аеропорту
Сімейне розміщення
Бронювання авіаквитків
Безкоштовний Wifi
Бронювання готелів
Послуги перекладача
Пральня
Туристичний гід
Замовлення таксі
Туристичне медичне страхування
Номери для людей з обмеженими фізичними можливостями
Інтернет-консультація
Аптека
Окремі кімнати
Реабілітація
Харчові застереження
Послуги перекладача
Телевізор в номері


Місто: Стамбул – Країна: Туреччина – Заснована в 2007 році
Акредитація: акредитована JCI – Мови, що використовуються: арабська, французька, англійська, російська


Відгуки про Hisar Intercontinental Hastanesi

Alex Ros (Aremidze)
Alex Ros (Aremidze)
17:13 07 Sep 23
Обслуговування в цій лікарні на найвищому рівні. якщо ви з іншої країни і не знаєте турецької, вам нададуть перекладача. Ваше медичне обстеження пройде в максимально комфортних умовах. Повірте, ви захочете пройти обстеження тут ще раз. Особливо хочу відзначити дівчину, яка мені допомагала, Ільвіру. Добра, мила, усміхнена дівчина, яку більше хвилювали мої проблеми, ніж її власні. У якийсь момент мені навіть здалося, що це мій коханий. Вона дуже турботлива.
Melih Kaya
Melih Kaya
10:33 15 Aug 23
Ми пацієнти професора доктора Сулеймана Алічі з онкологічного відділення. Він один із небагатьох наших професорів у Туреччині з високим рівнем знань та досвідом. Ми проходимо цей процес лікування найкращим чином завдяки розумній медицині та плану лікування, які він рекомендував. Ми хотіли б подякувати її помічниці пані Фунда та пані Йилдіз за інтерес та інтерес.
Mykola Palenichka
Mykola Palenichka
13:06 16 Sep 23
Я відчув компетентне піклування, доброзичливість, професійну інформацію та інструктажХочу подякувати Dr.Basri ÇakıroğluІ також щиро дякую Ильвири за професійну роботу і переклад ☺️
Mesut Krtl
Mesut Krtl
12:39 13 Sep 23
Вони просять ціну 7000 TL за фотосесії домашніх тварин і кажуть, що вони найдешевші на ринку. Однак вони кажуть, що це безкоштовно, якщо SGK це покриває. Цікаво, чи платить SGK вам 7000 TL за цю трансакцію? Ми теж поїли. Це не лікарня, це будинок бізнесу, це не лікування, це гроші, це багато, дайте гроші, подивіться, що ви робите, поки ви даєте гроші.
Hayri Baraçlı
Hayri Baraçlı
10:02 20 May 23
Приватна лікарня, яка купує коментарі на карті та 5-бальні голоси за гроші з платформи social360. Примусово відправивши пацієнта в лікарню, ви закриваєте стільки купюр, скільки можете. Не дай Бог нікому потрапити до ваших рук. Мій брат був у біді за своє життя, ти був у біді через гроші.
Next Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️