Jildent Clinic

команда jildent 1

Клініка Jildent Clinique спеціалізується на стоматологічній допомозі. Заснована в 1998 році, клініка знаходиться в Будапешті, Угорщина. Ознайомтеся з відгуками клієнтів, фото до/після і дізнайтеся ціну на операцію за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Jildent Clinic, Будапешт, Угорщина 🥇

Спеціалізуючись на косметичній стоматології, стоматологи-хірурги клініки Jildent мають більш ніж 22-річний досвід роботи в стоматологічній галузі. Клініка Jildent – одна з перших стоматологічних клінік в Угорщині. Нинішній керівник – онук засновника. Ця сімейна стоматологічна клініка обмежує себе максимум 600 посмішками на рік, щоб залишатися вірною своєму девізу: “стоматологічна клініка” і “пацієнт”, а не “фабрика” і “клієнт”.

У Clinique Jildent кожен пацієнт може скористатися індивідуальним підходом, всебічною підтримкою і, звичайно ж, нашим страховим покриттям на будь-яке стоматологічне лікування, на яке поширюється гарантія. Стоматологічний туризм – це сектор, який постійно розвивається.

Створюється велика кількість стоматологічних клінік, в той же час багато клінік зникають з ринку. Мета клініки Jildent завжди залишається незмінною: надання високоякісних послуг професійними стоматологами.


Спеціалізація клініки :

Стоматологічна допомога
Кісткова пластика
Зубний міст
Зубна коронка
Зубний імплантат Alpha Bio
Зубний імплантат SIC Event
Зубний імплантат Zimmer
Зубний імплантат Nobel Biocare
Консультація стоматолога
Стоматолог
Вкладки / протез на коронку
Лікування кореневих каналів
Вирівнювання кореня
Синус-ліфтинг
Чистка зубів
Відбілювання зубів
Видалення зубів
Пломбування зубів
Вініри на зуби
Видалення зубів мудрості
Invisalign


Jildent, спеціаліст з лікування зубів в Угорщині

Джилдент розміщує своїх клієнтів у комфортабельному готелі за 50 метрів від клініки.

Пропоновані послуги

Трансфер з аеропорту
Безкоштовний Wi-Fi
Бронювання номерів у готелі
Послуги перекладача
Послуги пральні
Передача медичної документації
Номери з доступом до PRM
Інтернет-консультація
Аптека


Місто: Будапешт – Країна: Угорщина – Заснована: 1998
Акредитація: SGS ISO:9001 – Мова(и): французька, англійська, угорська


Відгук про клініку Jildent Clinique

Yohann Mahia
Yohann Mahia
10:58 08 Mar 23
Дякую всій команді Jildent!!!Рекомендую без вагань.Ви щиро варті своєї бездоганної репутації!!!Зі свого боку... Розмір 4 зуба на верхньому фасаді 😆😆 з встановленням моста на 6 коронок за 3 втручання за тиждень.. що сказати окрім чудових результатів і величезне спасибі за професіоналізм 😁Я та мої близькі вражені природним результатом операції за дуже конкурентну ціну.З нетерпінням чекаю свого наступного візиту, щоб продовжити мій догляд..
Anaelle Caritey
Anaelle Caritey
14:36 31 Aug 23
Велика подяка команді Jildent, ми були приємно вражені їх добротою та доброзичливістю. Якісне обслуговування та подальше спостереження на перших етапах!
andre ANDRE TAXI
andre ANDRE TAXI
07:11 14 Sep 23
На лікуванні 6 місяців. Ідеальна організація (запис, готель, догляд) протягом усього періоду перебування. Все оформлено, колектив добрий, уважний та професійний.Лише французькі пацієнти. команда розмовляє французькою. Не шкодує, що пройшов через них. Що стосується підтримки, то я нічого не чекаю від системи безпеки, враховуючи різницю в цінах порівняно з Парижем, ми у виграші. Я очікую продовження лікування через 6 місяців
Said B
Said B
11:29 05 Aug 23
Ідеальне місце для догляду за зубами для француженки.Все робиться, щоб нам було легше. Від прибуття в аеропорт, через бронювання готелю і до від'їзду, персонал клініки супроводжує нас чудовим чином.Слід підкреслити, що всіЛистування, а також обслуговування на місці ведуться французькою мовою.Професіонали дуже компетентні і дають хороші поради.Не соромтеся.
Ophelie Bresson
Ophelie Bresson
13:11 15 Sep 23
Туди можна йти з закритими очима, я в захваті від своєї нової посмішки, про яку так мріяла! Я зробив цитату з Франції, надіславши свою панораму, тому все, що мені потрібно було зробити, це приїхати до Будапешта на лікування! Приємний сюрприз, коли я прибув, ціна була дешевшою, ніж очікувалося, і мені не довелося чекати 4 місяці, щоб отримати останні зуби, як спочатку планувалося! Мій координатор Ліла була чудовою, а стоматолог був дуже професійним! Дякую, Jildent, буду рекомендувати вас тим, хто поруч!
Next Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️