Clinic Ghandi

Клініка Ганді Касабланка, клініка 1

Клініка Ганді спеціалізується на косметичній хірургії. Заснована в 2004 році, ця сертифікована клініка знаходиться в Касабланці, Марокко. Ознайомтеся з відгуками клієнтів, фотографіями до/після і дізнайтеся ціни на хірургічні операції за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Клініка Ганді, Касабланка, Марокко

Клініка Ганді – одна з найкращих акушерських та хірургічних клінік Марокко. Розташована в казковому місті Касабланка, клініка має десять основних відділень. Ці відділення включають гінекологію, урологію, загальну медицину, хірургію органів травлення та центр репродуктивної медицини.

Щонайменше 90 фахівців завжди на зв’язку в клініці, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. За останніми статистичними даними, клініка приймає близько 4 800 пацієнтів на рік. Співробітники клініки Ганді пишаються тим, що щороку приймають на світ 1 500 немовлят.

Наразі клініка має 37 лікарняних ліжок. В операційній клініки пацієнти можуть скористатися п’ятьма операційними залами та кімнатою для ендоскопії. У пологовому відділенні клініки є дві пологові зали, дитяча кімната та передпологова палата. Персонал дуже прагне забезпечити найкращий неонатальний догляд для новонароджених з серйозними проблемами зі здоров’ям.

У неонатальному центрі клієнти знайдуть велику кімнату з шістьма інкубаторами та дитячими ліжечками, а також новітнє обладнання для фототерапії, яке в минулому використовувалося для лікування жовтяниці новонароджених. Команда клініки “Ганді” наразі налічує близько двадцяти професійних лікарів. Медичним директором клініки зараз є доктор Омар Ель Менжі. Клініка Ганді є дочірньою компанією Saham Group SA.


Спеціалізація клініки

Естетична хірургія
Лікування варикозного розширення вен
Ліпосакція
Гінекомастія
Брахіопластика
Підтяжка брів
Підтяжка шийно-лицьового відділу
Грудні імплантати
Підтяжка тіла
Підтяжка грудей
Реконструкція грудей
Зменшення грудей
Підтяжка шиї
Ринопластика
Абдомінопластика

Клініка Ганді пропонує вам :

Трансфер з аеропорту
Безкоштовний Wifi
Міжнародні газети
Послуги перекладача
Передача медичної документації
Парковка
Телефон у номері
Послуги перекладача
Телебачення в номері


Місто: Касабланка – Країна: Марокко – Заснована в 2004 році
Акредитація: невідома – Мова(и), що використовуються: арабська, англійська, французька

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️