Васерна ліпосакція в Туреччині

Вазер для ліпосакції 1
Написано Laurence

Все, що потрібно знати про ліпосакцію в Туреччині! Яка середня ціна в Стамбулі? Наші поради для успішної лазерної ліпосакції високої чіткості в Туреччині.

NaykrashchaKlinika.com інформує про Васер ліпо в Туреччині та допомагає записатися на операцію до кваліфікованих хірургів. Ця інформація надана виключно в ознайомлювальних цілях і не може замінити консультацію медичного працівника.

Table of content
 [hide]

Ціна на ліпосакцію вазерезом в Туреччині

Ціна на ліпосакцію Vaser в Туреччині визначається кількістю і розміром ділянок тіла, що підлягають обробці. Середня вартість становить 2 300 євро, з діапазоном від 1 800 до 2 800 євро. Під загальним наркозом операція триває від 1 до 4 годин. Тривалість перебування в Стамбулі становить 7 днів, а перебування в лікарні – 1 ніч. Результати помітні протягом 6 місяців.

Васерна ліпосакція 1 зона1800 євро
Васерна ліпосакція 2 зони2000 євро
Лазерна ліпосакція 3 зони2200 євро
Лазерна ліпосакція 4 зони2400 євро

Що таке лазерна ліпосакція?

Незважаючи на здоровий спосіб життя та фізичні вправи, ми часто можемо виявити зони та кишені жиру, які важко усунути. Хоча це абсолютно природно і безпечно, багато людей прагнуть позбутися цих жирових відкладень на користь стрункішої, більш рельєфної фігури за допомогою васер-ліпосакції.

Після операції я ніколи не була щасливішою – це було найкраще рішення, яке я коли-небудь приймала. Я нарешті впевнена в собі і мені подобається, як я виглядаю. Я вдячна, як ніколи. Можу сказати, що у мене знову є груди.

Schéma de la canule lors d'une vaser lipo
Схема розташування канюлі під час васер-ліпосакції

Лазерна ліпосакція високої чіткості, також відома як ліпоскульптура або васерна ліпосакція, – це передова методика видалення і зменшення жиру, яка може формувати і скульптурувати ваше тіло. Лазерна ліпосакція підкреслює ваші природні риси і створює чітко окреслену, підтягнуту фігуру.

Лазерна ліпосакція використовує передові, малоінвазивні ультразвукові технології для точного визначення та видалення небажаних ділянок жиру. Однак, навіть при використанні обладнання найвищої якості, саме ступінь ретельної корекції фігури, яку виконує хірург, відрізняє лазерну ліпосакцію від звичайної хірургічної операції з ліпосакції.

Відео з поясненнями про вазероліпосакцію

Ця косметична операція може бути використана для створення більш рельєфних литок, м’язів живота і рук, а також для видалення зайвого жиру. Вона також може бути використана для підтяжки в’ялої шкіри в невеликих складних зонах, таких як під підборіддям.

Наші клініки-партнери в Туреччині завжди гарантують, що пацієнти отримують процедуру, яка підходить саме їм, і розуміють, що лазерна ліпосакція не є універсальною процедурою. Саме тому вони пропонують традиційну ліпосакцію, лазерну ліпосакцію та безопераційну ліпосакцію.

*Результати та переваги лазерної ліпосакції варіюються і є індивідуальними для кожної людини. Конкретні результати не можуть бути гарантовані.

Фото до і після ліпосакції

Переваги лазерної ліпосакції

Лазерна ліпосакція – це найсучасніша методикавидалення жиру, яка забезпечує виняткові результати, на відміну від інших видів ліпосакції. Ця процедура підходить як для чоловіків, так і для жінок.

Хірургічні та післяопераційні переваги

 • Малоінвазивна і без пошкодження навколишніх тканин, що означає, що післяопераційний біль зведений до мінімуму.
 • Мінімальні рубці, синці та кровотечі
 • Скорочення часу простою і швидке відновлення
 • Достатньо м’яке проведення під місцевою анестезією – залежно від кількості оброблюваних ділянок, можливо, вам не доведеться залишатися в лікарні на ніч.
 • Індивідуальний післяопераційний одяг забезпечує оптимальні результати

Переваги лазерної ліпосакції

 • Новаторська процедура для контурної пластики тіла, яка формує та окреслює м’язи
 • Підтяжка шкіри за рахунок стимуляції вироблення колагену
 • Негайні результати з постійним покращенням протягом 6 місяців після процедури.
 • Більш гладкі та передбачувані результати
 • Точна, цілеспрямована процедура, придатна для великих і малих ділянок (включаючи делікатні зони, такі як підборіддя і внутрішня поверхня стегон)
 • Оброблені зони збережуть свій скульптурний вигляд до тих пір, поки ви будете підтримувати ту ж саму вагу

Як проводиться лазерна ліпосакція?

Лазерна ліпосакція, також відома як “ліпосакція за допомогою ультразвуку” через енергію ультразвуку та технологію, що застосовується, – це найсучасніша, малоінвазивна процедура видалення жиру.

Ультразвукова енергія впливає на небажані жирові відкладення, зберігаючи при цьому важливі тканини, такі як нерви, кровоносні судини, сполучну тканину і колаген, що сприяє швидкому загоєнню.

Розріджуючи поверхневий і глибокий жир навколо м’язових груп, ультразвук покращує видимість підтягнутих м’язів. В результаті тіло змінює форму, стає більш рельєфним і скульптурним, надаючи вам витончений, підтягнутий і стрункий вигляд.

Silhouettes
Силуети

Для досягнення найкращих результатів важливо, щоб ваш хірург пройшов спеціальну підготовку з ліпоскульптури VASER Hi Def.

Які зони можна лікувати за допомогою судинної ліпоскульптури?

Лазерна ліпосакція – це хірургічне видалення жиру з певних ділянок тіла. Процедура лазерної ліпосакції настільки точно спрямована, що її можна використовувати на ділянках, які не піддаються традиційній ліпосакції.

Найчастіше ліпосакція проводиться на наступних ділянках:

 • Груди або бюст
 • Верхня і нижня частина спини
 • Живіт
 • Боки / талія
 • Стегна
 • Сідниці
 • Литки
 • Коліна
 • Щиколотки
 • Підборіддя / шия
 • Зброя
 • Внутрішня та зовнішня поверхня стегна

Післяопераційні поради

Хоча процес загоєння у всіх проходить по-різному, лазерна ліпосакція передбачає більше спостережень, ніж традиційна ліпосакція. Чим більше ви поважаєте процес загоєння, тим кращими будуть ваші результати; остаточний результат буде зрозумілий лише через два-три місяці після операції.

Оптимальна програма спостереження включає в себе використання індивідуально підібраної компресійної білизни, ультразвук, лімфодренажний масаж, фізичні вправи і правильну дієту після операції.

Schéma d'une canule aspirant des cellules graisseuse
Схема канюлі для аспірації жирових клітин

Оброблені ділянки збережуть свій скульптурний вигляд доти, доки ви будете підтримувати свою вагу. Якщо ви наберете вагу, то, як правило, більше наберете в інших зонах, ніж ті, що були прооперовані.

Післяопераційне відновлення

Зона розрізу

Протягом перших одного-двох днів після операції з місць розрізів може витікати рідина. Це рідина, що набуває консистенції, яка є продуктом дії місцевого анестетика. Це може бути підфарбована кров, що є абсолютно нормальним явищем, тому не варто хвилюватися, однак про будь-яке помітне витікання слід повідомити в клініку.

Протягом 7 днів після операції, в залежності від зони, яку було прооперовано, вам проведуть огляд рани, щоб оцінити стан швів, які повинні поступово розсмоктатися. Уникайте намокання місця розрізу, оскільки тепле вологе середовище сприяє розмноженню бактерій і може призвести до інфікування рани.

Компресійний бандаж

Ви повернетеся з клініки з індивідуально виготовленим компресійним поясом. Ви повинні носити його постійно, доки ваш хірург не скаже вам, що його можна зняти. Майте на увазі, що якщо ви знімете індивідуальний ліпосакційний бандаж до того, як вам про це скажуть, ви не отримаєте оптимальних результатів.

Perdre une tour de taille avec une vaser lipo
Втрата талії за допомогою васер-ліпосакції

Синці / набряки

Після процедури слід очікувати синців, набряків і болю; деякі набряки можуть зберігатися протягом декількох місяців. Ви також можете відчути втрату чутливості в оброблених зонах, що є абсолютно нормальним і не викликає занепокоєння. Коли ваші нерви почнуть відновлюватися, чутливість повернеться до норми.

Дискомфорт

Одразу після операції ви можете відчувати легкий дискомфорт, який легко контролюється за допомогою ліків. Це триває недовго, більшість пацієнтів можуть вставати і комфортно пересуватися вже через день-два; пам’ятайте, що вам може знадобитися певна допомога протягом 24-48 годин після операції.

Для полегшення дискомфорту будуть призначені знеболюючі препарати, але якщо ви почнете відчувати сильний біль, будь ласка, негайно зверніться до нас. Ми наполегливо рекомендуємо вам не приймати будь-які ліки, що містять аспірин, протягом тижня після операції.

Короткострокові запобіжні заходи

Фізична активність

Операція лазерної ліпосакції вимагає мінімального часу простою, а це означає, що ви можете повернутися до звичного способу життя протягом двох днів після процедури – залежно від зони, яку обробляли. Ми радимо вам взяти принаймні тиждень відпустки, щоб дозволити собі повністю відновитися.

Simulation photo avant et après
До і після фотомоделювання

Протягом наступних двох-трьох тижнів прооперовані ділянки можуть залишатися дуже чутливими, тому слід обмежити інтенсивні фізичні навантаження; в цей період ви можете поступово відновлювати такі види діяльності, як легкий підйом і секс. Під час консультації ваш хірург надасть вам чіткі рекомендації щодо активності, яку ви можете здійснювати, залежно від вашої зони лікування.

Компресійний пояс

Одразу після операції ви отримаєте індивідуальний компресійний бандаж для ліпоскульптури, це важлива частина процесу загоєння. Його слід носити протягом чотирьох-шести тижнів, відповідно до рекомендацій лікаря, щоб прискорити загоєння, зменшити набряк і, перш за все, забезпечити гарне контурування оброблених ділянок.

Довгострокові запобіжні заходи

Для досягнення оптимальних результатів ми рекомендуємо, щоб довгостроковий післяопераційний догляд також включав індивідуальний курс ручного лімфодренажного масажу (MLD). Ми тісно співпрацюємо з фахівцем з МЛД, якщо ви вирішите включити цей вид масажу в процес одужання.

Ручний лімфодренажний масаж

Для досягнення найкращих результатів ми рекомендуємо пройти курс ручного лімфодренажного масажу, який допомагає прискорити процес одужання, знімає набряки та накопичення рідини в організмі, а також допомагає позбутися залишків токсинів.

Femme mesurant son tour de taille
Жінка вимірює об’єм талії

Цей масаж можна використовувати після лазерної ліпосакції, вже через 48 годин після процедури, щоб прискорити відновлення. Вона поєднує в собі ультразвукову обробку з наступним ручним масажем.

Маніпулюючи лімфою на рівні шкірно-епідермального з’єднання (глибиною 1-2 мм, що еквівалентно товщині 4-5 аркушів паперу), техніка полегшує процес відновлення організму та усуває надлишок рідини з глибоких шарів, а також з неглибоких і негативних просторів.

Такий масаж забезпечує краще втягування шкіри, зменшує м’язову скутість, покращуючи таким чином вашу безпосередню рухливість після операції, а також має терапевтичну та протизапальну дію на тканини.

Фізична активність

Через шість тижнів ви повинні повністю відновитися і бути в змозі виконувати більш інтенсивні фізичні вправи, такі як біг підтюпцем і тренування з обтяженнями. Якщо ви все ще відчуваєте дискомфорт або не впевнені, чи можете відновити більш інтенсивні фізичні навантаження, проконсультуйтеся зі своїм ліпоскульптором, який буде радий обговорити з вами ваші занепокоєння.

Ризики, ускладнення та побічні ефекти

Під час васер-ліпосакції можуть виникати деякі рідкісні ризики:

 • Згусток крові в легенях;
 • Кровотеча під шкірою;
 • Некроз шкіри;
 • Погані рубці;
 • Інфекції рубців;
 • Жирова емболія.
Coordinatrice avec une patiente
Координатор з пацієнтом

Ось чому ви повинні довіритися нам, щоб ми допомогли вам вибрати хірурга в Стамбулі і зупинити свій вибір на авторитетному і досвідченому практикуючому лікареві.

Зверніть увагу, що в ісламській релігії васер-ліпо не є забороненим. Вона є халяльною і прийнятною, якщо її метою є усунення дефекту, що впливає на тіло.

Наш заклад доступний для людей з обмеженою рухливістю (МГН) і зробить ваше перебування в ньому простішим. Наша команда навчена надавати персоналізовану допомогу людям з обмеженими можливостями.

Скільки коштує лазерна ліпосакція в Туреччині?

Вартість лазерної ліпосакції залежить від кількості зон, які ви плануєте ліпоскульптувати. Ціна визначається часом, необхідним для зміни форми ділянок, які вас цікавлять. У Туреччині середня вартість вазерліпосакції становить 2300 євро. Ціна також залежить від досвіду хірурга.

Як довго триває процедура Vaser Lipo?


Час, необхідний для проведення лазерної ліпосакції, залежить від кількості та розміру оброблюваних зон; однак, як правило, це займає від однієї до двох годин для обробки до трьох зон.

Une femme touche son ventre après une liposuccion
Жінка торкається свого живота після ліпосакції

Чи можуть чоловіки скористатися лазерною ліпосакцією?

У Туреччині значна кількість пацієнтів з лазерною ліпосакцією – чоловіки. Найпопулярнішими зонами лікування для чоловіків є груди, живіт і “ручки кохання”. Слід зазначити, що люди з ВІЛ приймаються всі.

Чи буде у мене вибір між місцевою анестезією та загальним наркозом?

Лазерна ліпосакція може проводитися як під загальним наркозом, так і під місцевою анестезією з седативним ефектом. Це рішення буде прийнято разом з вашим хірургом і буде залежати від ваших уподобань і можливостей.

Скільки часу мені доведеться відновлюватися?

Оскільки лазерна ліпосакція менш інтрузивна, ніж традиційна ліпосакція, час простою і відновлення менше*. Будуть деякі синці та набряки. Тому ми рекомендуємо вам почекати щонайменше 5-7 днів, перш ніж повертатися до роботи, і 14 днів, перш ніж повертатися до спортзалу або займатися важкою фізичною діяльністю.

Un couple épanoui
Щаслива пара

Найголовніше, для досягнення оптимальних результатів і мінімального дискомфорту ми радимо прислухатися до свого організму і не перевтомлюватися, поки ви повністю не відновитеся. Вам потрібно буде носити непомітну підтримуючу білизну протягом приблизно 4 тижнів після операції.

Чи доведеться мені провести ніч у лікарні?

Лазерна ліпосакція може бути виконана протягом дня, але за певних обставин, залежно від кількості оброблюваних зон і вашої придатності, хірург в Туреччині може попросити вас залишитися на ніч. Це буде обговорено з вами під час консультації з хірургом.

Скільки ділянок тіла можна обробити під час однієї операції?

Наші висококваліфіковані турецькі та туніські хірурги можуть обробити до чотирьох ділянок тіла за одну операцію, в залежності від ваших навичок і потреб. Під час консультації ваш хірург обговорить з вами найкращий метод лікування для досягнення оптимальних результатів.

Analyse du tissu adipeux par radiofréquence
Радіочастотний аналіз жиру

Чи наберу я вагу в тій самій зоні після лазерної ліпосакції?

Лазерну ліпосакцію не слід використовувати як інструмент контролю ваги, а краще проводити її після досягнення оптимальної ваги. Якщо після процедури ви будете підтримувати свою вагу за допомогою збалансованого і здорового способу життя, видалення жирових клітин дозволить вам набрати до чотирьох кілограмів, перш ніж ви помітите зміни в обробленій зоні.

Однак жодна процедура видалення жиру не може видалити всі жирові клітини з обробленої зони, тому ви можете помітити, що деяка кількість жиру повертається.

Чи залишаться у мене після лазерної ліпосакції жирові відкладення в різних місцях?

Якщо ви будете дотримуватися здорового, збалансованого способу життя, у вас не буде жирових відкладень ні в обробленій зоні, ні в інших частинах тіла*. Будь-яке збільшення або зменшення ваги, яке ви відчуєте, буде пропорційно розподілене по всьому тілу.

Що означає Vaser?

VASER розшифровується як Вібраційне Посилення Звукової Енергії в Резонансі, що відноситься до енергії, яка використовується для розрідження жирових клітин в оброблюваній зоні.

Analyse par cavitation
Кавітаційний аналіз

Хто робить лазерну ліпосакцію?

Лазерна ліпосакція, хоча і є малоінвазивною, є хірургічною процедурою, яка виконується нашими висококваліфікованими і досвідченими хірургами в одній з наших лікарень світового класу в Туреччині і Тунісі.

Чи підтягне вона зайву шкіру на моєму животі?

Багато людей помічають, що після вагітності або значної втрати ваги у них з’являється надлишок шкіри на животі. Хоча ліпосакція живота підтягує шкіру, вона не може лікувати великі ділянки. Для видалення значних надлишків шкіри ми рекомендуємо підтяжку живота, також відому як абдомінопластика.


Якщо у вас виникли труднощі з вибором, ми можемо допомогти вам досягти успіху в проведенні васер-ліпосакції за зниженою ціною.

Скористайтеся БЕЗКОШТОВНОЮ оцінкою!

За запитом та
без жодних зобов’язань з вашого боку.

100% безкоштовна консультація. Ми аналізуємо вашу ситуацію, ваші потреби та очікування. І оцінюємо бюджет, необхідний для : Переліт + готель + таксі + лікування.

Ви завжди зберігаєте повний контроль над процесом. Повний душевний спокій.


поширені запитання

Як довго триває вазектомія в Туреччині?

Тривалість життя васерної ліпосакції в Туреччині, як і в інших країнах, залежить від поведінки пацієнта. Якщо він веде здоровий спосіб життя, стежить за харчуванням і практикує мінімальну фізичну активність, ефект від васер-ліпосакції буде тривати нескінченно довго.

Васерна ліпосакція викликає післяопераційний дискомфорт, незалежно від того, проводилася вона в Туреччині чи деінде. Однак біль цілком терпимий, оскільки його можна порівняти з болем у м’язах. Для повного зникнення болю необхідно 2-3 тижні.

Завдяки цій новітній технології рівень успішності васерної ліпосакції в Туреччині є оптимальним. Фактично, можна легко видалити до 80% зайвої жирової маси, що значно перевершує традиційні методи ліпосакції, і без будь-якого ризику.

Васерна ліпосакція, або васер-ліпо, є найкращою методикою. Вона видаляє до 80% жирової маси, при цьому шкіра легше приєднується до м’язів, ніж при інших методах. Він також більш точний, коли мова йде про таргетування небажаного жиру.

Все залежить від вашого віку, оскільки шкіра з часом втрачає свою еластичність, і кількості жиру, який потрібно видалити. Спеціальні креми та масаж допомагають шкірі підтягнутись. Якщо цього недостатньо, може знадобитися операція.

Тривалість перебування в Туреччині для проведення васерної ліпосакції залежить від обсягу операції. Характер анестезії, місцевої або загальної, є найважливішим фактором. В середньому, слід очікувати, що ви проведете в Туреччині від 5 до 8 днів, з можливістю ночівлі в лікарні.

Про автора

Laurence

Мене звати Лоуренс Танг. Я медичний письменник з науковими знаннями в кількох галузях. Нещодавно я писав про такі терапевтичні напрямки, як ревматологія та гіперхолестеринемія. Я також маю досвід у геноміці, епігенетиці, молекулярній біології та біохімії. Я допомагаю цьому сайту публікувати якісні статті про медичний туризм.

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️