Clinicana Hair Transplant

Клініка пересадки волосся Clinicana Стамбул клініка 1

Clinicana Hair Transplant спеціалізується на естетичній хірургії та імплантації волосся. Заснована в 1991 році, ця акредитована JCI, ISO 9001:2008 клініка розташована в Стамбулі, Туреччина. Подивіться відгуки клієнтів, фотографії до/після і дізнайтеся ціни на операції за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Clinicana Hair Transplant, Стамбул, Туреччина

Клініка трансплантації волосся Clinicana пропонує повний спектр послуг з пересадки волосся та косметичної хірургії. Всі процедури проводяться під наглядом висококваліфікованих лікарів (професор пластичної хірургії, дерматолог, інфекціоніст), яким допомагають фармацевти та медсестри, щоб призначити найбільш підходяще лікування в кожній конкретній ситуації.

Персонал вільно володіє кількома мовами. Лікарня розташована в центрі міста; Таксим – це відомий район, важливий для туризму, дозвілля та відпочинку, відомий своїми ресторанами, магазинами та готелями.


Спеціалізація клініки

Естетична хірургія
Отопластика
Підтяжка брів
Лабіопластика
Ліпосакція
Брахіопластика
Гінекомастія
Ринопластика
Збільшення грудей
Грудні імплантати
Підтяжка грудей
Зменшення грудей
Шийно-лицьова підтяжка
Підтяжка стегон
Абдомінопластика

Імплантація волосся
Пересадка бороди
Пересадка волосся
Лікування випадіння волосся
Нарощування волосся

Послуги

Трансфер з/до аеропорту
Сімейне розміщення
Безкоштовний Wi-Fi
Бронювання готелів
Послуги перекладача
Послуги пральні
Передача медичної документації
Номери з доступом до PRM
Інтернет-консультація
Аптека
Телефон у номері
Окремі палати
Реабілітація
Харчові застереження
Послуги перекладача
Телевізор у номері


Місто: Стамбул – Країна: Туреччина – Заснований: 1991
Акредитація: JCI Accredited, ISO 9001:2008 – Мови, що використовуються: арабська, англійська, норвезька, румунська, російська, іспанська, турецька


Відгуки про пересадку волосся Clinicana

REYF
REYF
06:46 07 May 19
Мені дуже сподобався персонал , було все чудово чудові люди , класний отель з персоналом , раджу приїхати для лікування , все чудово !
Andrii Rumiantsev
Andrii Rumiantsev
09:51 02 Feb 22
Зустріли в аеропорту і більше не відпускали. Надали все - транспорт, готель, їжу, аналізи. Все швидко, зручно і з цілодобовими відповідями на будь які питання. Сама операція без болю, в ідеальних умовах і досить швидко, пересадили 4000 і відправили відпочивати. Далі миття і детальна консультація, чим і я к доглядати на кожному етапі після операції. Навіть відео надали, щоб наочно показати. Я дуже задоволений, якісний і зручний сервіс, особлива дяка куратору, яка мене супроводжувала.
Dmytro Bezdorozhev
Dmytro Bezdorozhev
09:48 29 Apr 22
Вже довго планував зробити пересадку волосся, передивився купу клінік в Туреччині. Обрав клініку Clinicana з декількох причин. Клініка має сучасний веб-сайт с великою кількістю інформації (фото, відео тощо). Знайшов там відповіді на майже всі свої питання. Операція, всі консультації, аналізи, проживання в сучасному готелі, трансфер з/в аеропорт – все це вже враховано у вартість, немає жодних прихованих платежів. Клініка має зручне розташування – 5 хвилин пішки від готелю чи 2 хвилини на безкоштовному шатл-таксі. Сама клініка знаходиться в будівлі Acıbadem шпиталю, на відміну від інших клінік, які були розташовані десь в офіс-центрах. Також поруч Taksim площа, туристична вулиця İstiklal – є куди піти на прогулянку, коли є вільний час.Спочатку хвилювався, чи не помилився я у виборі, але, коли прилетів, на місці все виявилось краще ніж очікував. Мене привезли з аеропорту до клініки, а потім до готелю. Готель чистий та сучасний, з добрим сніданком та рестораном. Сам шпиталь та клініка теж нові, бачив купу сучасного обладнання. Здалося, що кожен лікар чи медсестра знають англійську хоча б на базовому рівні. То ж не хвилюйтеся, що не порозумієтесь. Окремо хочу відмітити Елі – помічниця, яка постійно мене супроводжувала в клініці та була на зв’язку в месенджері поза нею. Елі розмовляє російською, англійською і, звісно, турецькою, то ж не хвилюйтеся, що не порозумієтеся з лікарями. Також вона надала мені докладну інформацію про процедури до, під час та після операції, так що зрозуміє навіть дитина.Сама ця «подія» зайняла 4 дні. Перший – приліт, реєстрація в готелі та клініці, взяття крові на аналіз та PCR тест. Другий – перевірка аналізів, та консультація з лікарем (звідки, куди і як пересаджувати). Третій – трансплантація (приблизно 5 годин, з невеликою перервою на обід). Трансплантація під місцевим наркозом, тож не боляче. Четвертий – зняття бандажу та миття голови, виселення з готелю та відліт додому.Раджу всім, хто ще вагається – відкиньте вагання, та напишіть або подзвоніть в Clinicana. Я не шкодую, що так зробив, і ви теж не пошкодуєте!
Artur Mykhal
Artur Mykhal
07:17 06 Dec 22
Добого дняЗробив пересадку волосся . Все пройшло дуже добреМені дуже сподобався прийом до поліклініки, ставлення персоналу дуже приємне і видно що професіональне. Заселили в готель, правда,; готель комфортний, чистий . КлассОперація пройшла добре , мені дуже сподобалося .Рекомендую 👍
Дима Узун
Дима Узун
06:20 24 Aug 23
Хочу залишити відгук. Написав до клініки, дуже зручно, що через вотсап, одразу мені відповіли і надали всю необхідну інформацію. Розповіли всі деталі оплати та, як буде проходити процес. Дівчина, яка вела мене була зі мною на всіх етапах, все детально розповідала. Операція пройшла успішно. Лікар, який проводив операцію, дуже веселий та операція пройшла весело. Після операції також провели консультацію, щодо подальших дій.
Next Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️