Eugin Barcelona

Юджин Барселона Барселона клініка 1

Eugin – Барселона спеціалізується на MAP / ЕКЗ. Заснована в 1999 році, ця клініка, сертифікована за стандартами ISO та EU Tissue Directive, знаходиться в Барселоні, Іспанія. Ознайомтеся з відгуками клієнтів, фотографіями до/після і запитайте ціну на операцію за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Eugin Barcelona, Іспанія

З 1999 року клініка “Юджин” в Барселоні стала домівкою для тисяч сімей. Eugin є частиною провідної світової групи клінік допоміжних репродуктивних технологій під егідою групи лікарень NMC Healthcare.

Наша місія – перетворити цей світ на такий, в якому кожна жінка, яка відчуває бажання завагітніти, може цього досягти. Постійно гарантувати максимальне благополуччя наших пацієнтів, застосовуючи найкращі методи допоміжних репродуктивних технологій, підкріплені науковою точністю та медичною досконалістю. Зобов’язання, відданість та покликання служити.

Досконалість, особиста та професійна етика. 5 цінностей, які визначають справжню сутність Юджина. 75 клінік у 15 країнах на 4 континентах. 150 участі в міжнародних медичних і наукових конгресах 1 500 фахівців.

Велика команда медичних працівників, включаючи лікарів, медсестер, ембріологів, психологів та велику команду підтримки. 25 відданих своїй справі співробітників завдяки угодам з найкращими університетами та науково-дослідними установами по всьому світу. Eugin Іспанія 20 років дає багато для багатьох.

В Eugin ми любимо тримати все під контролем, включаючи наші досягнення. Тому, коли ви задаєтесь питанням, чи можете ви нам довіряти, нехай наш досвід буде відповіддю. Найсучасніші методи та технології. Застосовуються командою найкращих спеціалістів, які завжди знаходяться на передньому краї наших власних досліджень.


Спеціалізація клініки

MAP / ЕКЗ
Тест на антитіла до сперматозоїдів
Штучне запліднення
Асистований вилуплення ПМА
Перенесення ембріонів
Заморожування ооцитів
Вилучення ооцитів
Заморожування ембріонів
Перенесення ембріонів
Канюля для перенесення ембріонів
Ембріоскоп
Тести на фертильність для жінок
Оцінка фертильності
Ультразвукове дослідження фолікулів
Аналіз на гормони
Гістеросальпінгографія
ЕКЗ – екстракорпоральне запліднення
ІКСІ – інтрацитоплазматична ін’єкція сперматозоїдів
Консультація з ЕКЗ
MACS – імуномагнітний відбір клітин
Стимуляція яєчників
ПКТ – Пост-коітальний тест
PGD – передімплантаційна діагностика
Лікування ретроградної еякуляції
Спермограма
Тест на фрагментацію ДНК сперматозоїдів
Заморожування сперми
Катетеризація труб

Юджин – Барселона пропонує Вам :

Трансфер з аеропорту
Безкоштовний Wi-Fi
Бронювання готелів
Послуги перекладача
Туристичний путівник
Замовлення таксі
Інтернет-консультація
Автостоянка
Аптека
Телефон у номері
Приватні кімнати
Ресторан
Телевізор у номері


Місто: Барселона – Країна: Іспанія – Заснована в 1999 році
Акредитація: ISO & EU Tissue Directive – Мови: іспанська, англійська, французька


Відгук про Eugin Barcelona

Eduart Dokuci
Eduart Dokuci
12:48 31 Jul 23
Ми можемо бути тільки дуже задоволені та щасливі, що обрали цю конструкцію, щоб нарешті дати життя нашій малечі. Після кількох років невдалих спроб тут ми знайшли правильне середовище для здійснення нашої мрії.Нас зустріли прямо вдома і завжди доглядали з усмішкою. Окремо варто відзначити доктора Памелу Сантуччі та її команду, які супроводжували та направляли нас з делікатністю та увагою.!!
Julie Fressineau
Julie Fressineau
14:03 21 Apr 23
Ми дуже вдячні Юджину за можливість вітати нашу чудову Келі, яка щойно відзначила свій перший день народження, у нашій родині. Вона наповнює нас щастям кожен день...Члени команди Eugin були уважними, професійними, компетентними, чуйними та доступними. Я одразу відчув спокій і спокій. Ми 2 мами, і це спрацювало з 2-го запліднення. Дякую за все !Джулі, Кріс і Калі
Veronica Papa
Veronica Papa
15:19 10 Jul 23
Завдяки цій фантастичній клініці та команді, яка йшла за нами крок за кроком, ми з дружиною змогли здійснити нашу мрію стати матерями. У нашому розпорядженні завжди були висококваліфіковані люди з надзвичайним професіоналізмом, чуйністю та добротою. Через два дні нашій дівчинці виповнюється чотири місяці, і без клініки EUGIN її б сьогодні не було на руках. Ми щиро рекомендуємо його всім, хто хоче розпочати шлях допоміжного відродження.
Karine B.
Karine B.
12:40 08 Sep 23
Дуже хороша підтримка від команди, дистанційно чи на місці. Вони завжди відповідали на наші запитання або відразу, або передзвонюючи нам протягом дня. Маленькі переваги: ​​вони допомогли знайти гінеколога поруч з нами для спостереження, вони зробили свою парковку для нас, коли ми приїхали, кімнати клініки дуже красиві та зручні. Нарешті, у нашому випадку вони продемонстрували досвід, який перевершує наші лікарні, що дозволило нам після 4 років AMP у Франції стати батьками маленького дива.ДЯКУЮ ! І успіхів усім майбутнім батькам.
lorena marzolo
lorena marzolo
11:12 08 Sep 23
Ми хотіли б подякувати медичному та адміністративному персоналу Eugin Barcelona за здійснення нашої великої мрії про створення королівської родини. Зокрема дякуємо доктору Рафаелю Розанії, з яким ми познайомилися через Інтернет трохи більше року тому і який повернув нам позитив і впевненість після того, як ми були виснажені та розчаровані 3 невдалими спробами за 4 роки. У Eugin нас «лікували» в нашій унікальності, а не за стандартним протоколом, який є однаковим для всіх, вивчаючи, керуючи та вирішуючи наші конкретні проблеми. крім того, наші прохання використовувати свіжі яйцеклітини були виконані, більш вимоглива операція для пари та клініки, але яка, на нашу думку, гарантувала негайний успіх. зараз ми все ще не можемо повірити, що наш маленький ангел Маттео з нами, щоб подарувати нам безсонні ночі та невгамовну радість, але, перш за все, нове прекрасне існування!
Next Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️