Estecenter Cerrahi Tip Merkezi

estecenter 1

Estecenter Cerrahi Tıp Merkezi спеціалізується на пересадці волосся та косметичній хірургії. Заснована в 1996 році, ця естетична клініка знаходиться в Стамбулі, Туреччина. Подивіться відгуки клієнтів, фото до/після і запитайте ціну на операцію за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Estecenter Cerrahi Merkezi, Стамбул, Туреччина 🥇

Професор доктор Ібрагім Чевік має 20-річний досвід роботи в галузі трансплантації волосся і має міжнародну репутацію. Він добре відомий і визнаний у співтоваристві хірургів з пересадки волосся.

Кілька разів нагороджений за якість своєї роботи, його центр Estecenter в Стамбулі має команду експертів високого рівня і сучасні технології. Вони пропонують свої послуги з пересадки волосся в Туреччині.

Спеціаліст з методу: Gold FUE

Особливість методу Gold FUE, який базується на техніці FUE, полягає в тому, що кінці матеріалів та інструментів, які використовуються під час операції, виготовлені із золота. Золото є найменш шкідливим матеріалом для людського організму.

У методі FUE коріння волосся беруться по одному і переносяться на лисини. У зв’язку з цим метод Gold FUE спрямований на мінімізацію пошкодження шкіри голови.

Трансплантація волосся проводиться з використанням плазми PRP для прискорення росту волосся. Догляд за волоссям та лікування волосся на основі PRP (збагаченої тромбоцитами плазми) дає кращі та ефективніші результати. Настійно рекомендується підтримувати процедуру трансплантації волосся сеансом PRP.

Трансплантація проводиться в 3 етапи:

  • Забір графтів
  • Відкриття волосяних проток
  • Трансплантація графтів

Операція проходить протягом 3 днів:

  • день 1: Аналіз пацієнта
  • 2-й день: пересадка волосся
  • 3-й день: Перевірка роботи та миття волосся

Доступні кілька пакетів послуг:

Стандартний пакет: вартість лікування PRP Ліки та обладнання, що використовуються під час лікування.

Срібний пакет: вартість PRP-терапії Матеріали, що використовуються під час лікування Седативний наркоз.

Золотий пакет: Вартість процедури PRP Медикаменти та засоби, що використовуються під час процедури Наркоз Седативний наркоз Трансфер Проживання (1 ніч).

VIP пакет: вартість процедури PRP Медикаменти та засоби, що використовуються під час процедури Наркоз, трансфер Проживання (2 ночі) Медикаменти (4 шампуні, 3 вітаміни, 3 спреї).

Статистика: Успішність операцій становить 95%.

Пацієнтів розміщують у 4-зірковому готелі, розташованому неподалік від клініки, щоб уникнути тривалих переїздів, заторів на дорогах і забезпечити їхню безпеку. На даний момент пацієнти проживають в одному з наступних готелів:

Фото до і після


Спеціалізація клініки:

Імплантація волосся:
Пересадка волосся
Пересадка волосся Sapphire FUE
Пересадка волосся FUE
Пересадка волосся DHI
Трансплантація волосся FUT
Пересадка волосся BHT
Пересадка бороди
Пересадка волосся афро
Пересадка брів
Мезотерапія волосся
PRP лікування волосся

Косметична хірургія:
Традиційна ринопластика
Ультразвукова ринопластика
Вторинна ринопластика
Збільшення грудей


Пропоновані послуги

Трансфер з/до аеропорту
Безкоштовний Wi-Fi
Бронювання номерів в готелі
Послуги перекладача
Передача медичної документації
Номери з доступом до PRM
Інтернет-консультація
Аптека
Харчові застереження


Місто: Стамбул – Країна: Туреччина – Заснована: 1996
Акредитація: SGS ISO:9001 – Мова(и): французька, англійська, турецька


Огляд Estecenter Cerrahi Merkezi

Nursel Er
Nursel Er
22:41 14 Sep 23
Це клініка, куди ми всією сім’єю ходили вже 3 роки, і ми були дуже задоволені, особливо пані Туґче про неї дуже добре піклується. Я хотів би подякувати доктору Орхану за його інтерес і операцію, всім вони, від медсестер до персоналу, привітні ☺️
Hülya Başpınar
Hülya Başpınar
10:36 18 Sep 23
Я пройшов через процес операції, і зменшення грудей було повністю таким, як я очікував. Я дуже задоволений усім. Я також хотів би подякувати своєму лікарю, пану Орхану Тугрулу, він успішний лікар, дякую вам за його зусилля. 🙂
Barış Y.
Barış Y.
10:30 15 Sep 23
З того моменту, як я почув про це, я міг отримати інформацію швидко та безпечно.Я був дуже задоволений ціною та ефективністю. Лікарі та інший персонал були привітними та готовими допомогти в усіх аспектах.
Berivan Adiyaman
Berivan Adiyaman
10:55 11 Sep 23
Я був дуже задоволений привітністю всіх працівників з першого дня. Я робила ринопластику у свого лікаря Орхана Ходжа і залишилася дуже задоволена. Він чудово працює. У мене контрольний день, найближчими днями поділюся процесами.
Ilaria Angelini
Ilaria Angelini
06:42 15 Sep 23
Я був дуже радий цьому досвідуРезультат перевершив мої очікування.Мій кореспондент Сельчук завжди був доступний, а д-р. Алі супер!!Дякую за все
Next Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️