Erdem Hospital

Лікарня Ердем, Стамбул, клініка 1

Лікарня Ердем спеціалізується на стоматологічній допомозі, косметичній хірургії та MAP/IVF. Заснована в 1988 році, ця сертифікована клініка розташована в Стамбулі, Туреччина. Ознайомтеся з відгуками клієнтів, фотографіями до/після і дізнайтеся ціни на операції за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Erdem Hospital, Стамбул, Туреччина

Лікарня Ердем – це багатопрофільний медичний заклад, що пропонує високоякісну медичну допомогу місцевим та іноземним пацієнтам. Лікарня була відкрита в 1988 році в районі Чакмак. Пацієнти, які звертаються до лікарні Ердем, отримують доступ до найсучасніших методів лікування та процедур у стоматології, пластичній хірургії, офтальмології, серцево-судинній хірургії, хірургії головного мозку, ортопедії, урології, реабілітації тощо.


Спеціалізація клініки :

Стоматологічна допомога
Зубні імплантати
Керамічна коронка
Зубний міст
Вініри на зуби

Косметична хірургія
Лікування рубців
Отопластика
Брахіопластика
Грудні імплантати
Шийно-лицьова підтяжка
Ліпосакція
Ринопластика
Підтяжка стегон
Бразильська підтяжка
Підтяжка грудей
Зменшення грудей
Підтяжка тіла
Реконструкція грудей
Підтяжка брів
Імплантація сідниць
Геніопластика
Пересадка жиру
Збільшення губ
Підтяжка шиї
Лікування варикозного розширення вен
Лікування зморшок
Абдомінопластика

Імплантація волосся
Пересадка волосся
Пересадка волосся DHI
Пересадка волосся FUE
Золота трансплантація волосся FUE
Трансплантація волосся FUT
Пересадка волосся BHT
Пересадка бороди
Пересадка брів
Мезотерапія волосся
PRP лікування волосся

MAP / ЕКЗ
ЕКЗ – екстракорпоральне запліднення

Лікарня Ердем пропонує вам :

Трансфер з аеропорту
Бронювання готелів
Міжнародні газети
Замовлення таксі
Інтернет-консультація
Приватні кімнати
Реабілітація
Послуги перекладача
Телевізор в номері


Місто: Стамбул – Країна: Туреччина – Заснована: 1988
Акредитація: невідома – Мова(и): арабська, англійська, турецька


Відгук про лікарню Ердем

GÖKHAN GÖK
GÖKHAN GÖK
09:39 03 Jun 22
Я досліджував майже кожного хірурга, поки мені не зробили операцію від ожиріння. Нарешті я зустрів Адама. Лікарня була дуже хороша і чиста. Мені було важко їсти, тому що після операції від ожиріння нічого не їси. Ви просто приймаєте рідину. Це було справді важко. Все одно закінчилося. Дуже рекомендую вам цю лікарню.
Asma Maruf
Asma Maruf
06:23 03 Dec 22
Загалом у мене був хороший досвід роботи в цій лікарні під час моїх операцій. Зокрема, я хотів би подякувати та порекомендувати доктору Кадіру Тасасізу за його турботу та вміння проводити мою процедуру ринопластики. Він зміг ретельно проконсультувати мене щодо цілей, які я просив, і водночас був чесним щодо того, чого можна досягти щодо естетики в моєму стані. Я дуже задоволений своїм результатом, і ви теж!Мій перекладач Шохре Заррінколах чудово спілкувався між лікарями/медсестрами та мною під час моїх операцій і консультувався з лікарями/готелем. Вона переконалася б, що я розумію все спілкування та що я задоволений своїм досвідом. Вона була терплячою зі мною, коли я ставив багато питань і часто повторювався від нервів.У мене були деякі проблеми з моїм продавцем, який є першою особою для спілкування. Загалом у мене був дуже чудовий і задовільний досвід.
Familie Tänzer
Familie Tänzer
14:13 01 Aug 23
Я можу настійно рекомендувати цю лікарню, тому що я був дуже задоволений не тільки результатом операції, але й перед- та післяопераційним доглядом та доглядом. Усі, лікар, медсестри та перекладачі, були дуже привітними, і це справді відкрило моє серце. Компетентність також була дуже хорошою. На цьому місці велика подяка Dr. фуркан. Підготовка, а також візити після операції завжди проходили гладко. Про саму операцію я нічого не помітила, але результати говорять про велику уважність і велику майстерність! Догляд: мене оглядали медсестри кілька разів на день через рівні проміжки часу. Всі ліки прийшли вчасно, так само і їжа, яка до речі була дуже смачною! Завжди дбайливо доглядали за ранами. Чистота була майже ретельною, оскільки прибирали два-три рази на день. Трансфер з аеропорту до лікарні, а звідти до готелю спрацював чудово. Для мене п'ять балів цілком заслужені. Хоча будівля не найновіша, вона дійсно доглянута та чиста. Набагато важливішим є досвід роботи з людьми та їхня компетентність, які привели мене до цієї дуже хорошої оцінки. Дуже дякую!PS На жаль, забув рушник і фен, їх там немає, варто запакувати.
Mirza Gülbeyaz
Mirza Gülbeyaz
18:57 03 Jun 22
Мені зробили операцію на носі в лікарні Ердем. Мій лікар дуже зацікавився мною. Вони наполегливо працювали, щоб побачити, чи виправдалися мої очікування до та після операції. Я дуже задоволена новою формою свого носа. Наскільки мені не подобалася лікарняна обстановка, там було приємно. Дякую за все. Любов з Чикаго!
Familiem Montealegre Cortez
Familiem Montealegre Cortez
11:26 24 Jul 23
Фатальний, звернення до естетики від медсестер та допомоги. Не рекомендую після оплати вони ставляться до вас як до вас не було !!!Я не рекомендую це своїй доньці, вони жахливо поводилися з нею, залишили її в спокої, і навіть не подбали про те, що ми злимося, вони продовжували свою поведінку з невеликим співчуттям. Найгірше!!!
Next Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️