Ginefiv

Клініка Ginefiv Мадрид 1

Ginefiv спеціалізується на MAP / ЕКЗ. Заснована в 1988 році, ця сертифікована клініка знаходиться в Мадриді, Іспанія. Ознайомтеся з відгуками клієнтів, фото до/після і запитайте ціну на операцію за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Ginefiv, Мадрид, Іспанія

Перш ніж обрати клініку репродуктивної медицини, порівняйте цю пропозицію і відкрийте для себе високу якість Ginefiv за помірними цінами, абсолютно анонімно і конфіденційно. У Ginefiv ми пропонуємо вам нову програму оводонації з гарантією отримання бластоцисти.

Лікування з відмінним показником успіху, розроблене для того, щоб краще, ніж будь-коли, адаптуватися до вашого конкретного випадку. У клініці допоміжних репродуктивних технологій Ginefiv ми маємо понад 30-річний досвід допомоги парам з проблемами безпліддя у здійсненні їхньої мрії стати батьками.

Найкращі спеціалісти зі штучної інсемінації та екстракорпорального запліднення, найсучасніші методи допоміжних репродуктивних технологій та високі показники успішності. В рамках нашого прагнення пропонувати нашим пацієнтам найновіші досягнення, ми інвестуємо необхідні ресурси, щоб залишатися на передньому краї технологій в репродуктивній медицині.

Як результат, щороку ми пропонуємо нашим пацієнтам нові методики, ефективність яких доведена нашою медичною командою, що дозволяє нам забезпечити вас будь-якими діагностичними тестами або лікуванням, які вам можуть знадобитися.


Спеціалізація клініки

MAP / ЕКЗ
Тест на антитіла до сперматозоїдів
Штучне запліднення
Асистований вилуплення ПМА
Перенесення ембріонів
Заморожування ооцитів
Вилучення ооцитів
Заморожування ембріонів
Перенесення ембріонів
Канюля для перенесення ембріонів
Ембріоскоп
Тести на фертильність для жінок
Оцінка фертильності
Ультразвукове дослідження фолікулів
Аналіз на гормони
Гістеросальпінгографія
ЕКЗ – екстракорпоральне запліднення
ІКСІ – інтрацитоплазматична ін’єкція сперматозоїдів
Консультація з ЕКЗ
MACS – імуномагнітний відбір клітин
Стимуляція яєчників
ПКТ – Пост-коітальний тест
PGD – передімплантаційна діагностика
Лікування ретроградної еякуляції
Спермограма
Тест на фрагментацію ДНК сперматозоїдів
Заморожування сперми
Катетеризація труб

Послуги

Трансфер з/до аеропорту
Безкоштовний Wi-Fi
Бронювання готелів
Послуги перекладача
Туристичний гід
Замовлення таксі
Інтернет-консультація
Автостоянка
Аптека
Телефон у номері
Приватні кімнати
Ресторан
Телевізор у номері


Місто: Мадрид – Країна: Іспанія – Заснована: 1988
Акредитація: немає інформації – Мова (и): іспанська, англійська, французька


Відгуки про Клініка Хінефів

Miriam Castro Roman
Miriam Castro Roman
14:34 26 Jul 23
Ми обрали Ginefiv після того, як відвідали кілька клінік. Нам сподобалося, як вони до нас ставилися, особливо Джессіка та Міріам, які чарівні, і доктор Сіньсінь Лін, чудовий професіонал, який завжди був дуже уважним до нас.Ми не змогли вибрати кращу клініку для здійснення нашої мрії, ми супер щасливі та щасливі.Щиро дякую і вітаю.
Magali Coudeville
Magali Coudeville
15:04 29 Jun 23
Я дуже рекомендую цю клініку, окрім професіоналізму, тут доброзичливий прийом без осуду.Вони супроводжують вас найкращим чином, щоб ви могли досягти своєї мрії стати батьками.Сьогодні завдяки їхній роботі я повноцінна мама. Вони чудотворці.Дуже дякую, немає достатньо сильних слів, щоб подякувати їм
Ana Bel
Ana Bel
18:23 13 Jul 23
Ми супер супер щасливі. Лікування неперевершене, д-р. Аура - мила, все пояснює як є, нічого не прикрашаючи, з великим тактом і добротою, але зрозуміло, а що вже говорити про медсестер і дівчат в ац. до клієнта та лабораторії, їм усім по 10, вони завжди дбають про те, щоб ти почувався добре, вони завжди з тобою, завжди привітні та близькі, я дуже радий, що вибрав їх, після 2 років безуспішного , ми досягли вагітності в нашому Першому ЕКО, в 40 років і низької якості. Я дуже задоволена, рекомендую з закритими очима. Щиро дякую вам за все, дівчата, пишайтеся роботою, яку ви робите, тому що це дуже цінно мати цю підтримку і тепло в такі делікатні моменти. 🥰❤️
Nuria Carreras
Nuria Carreras
16:54 23 Aug 23
Дуже дружна та компетентна команда!Клініка з 10 за рівнем спостереження пацієнтів та дистанційного реагування. Я йшов сам і відчував, що мене супроводжують. Чудовий і услужливий персонал. Без сумніву, клініка, яку я рекомендую
J
J
08:58 19 Sep 23
Я нікому не рекомендую звертатися в цю клініку, оскільки я була запліднена спермою з рухливістю 27% і астенозоопемією. Теоретично у них є банк сперми, і донори з рухливістю менше 50% і проблемами руху не приймаються, особливо я...Ні в якому разі не вказують, чи є мобільність типу А чи В. З огляду на це я не раджу звертатися в цю клініку.Деякі поради, будь ласка, зверніться до інших клінік, де є якісні банки сперми.
Next Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️