Imf Fertilidad Barcelona

МВФ fertilidad barcelona 1

IMF Fertilidad Barcelona спеціалізується на MAP / ЕКЗ. Заснована в 1984 році, ця сертифікована ISO 9001:2008 клініка знаходиться в Барселоні, Іспанія. Ознайомтеся з відгуками клієнтів, фотографіями до/після і дізнайтеся ціну на операцію за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

IMF Fertilidad, Барселона, Іспанія 🥇

Клініка спеціалізується на репродуктивній медицині. Клініка була заснована всесвітньо відомим лікарем Фредеріко Галера, який прославився своєю участю в першій вагітності ЕКЗ в Барселоні в 1985 році.

Потім він брав участь у першій вагітності ЕКЗ з використанням заморожених ембріонів і першій вагітності за допомогою інтрацитоплазматичної ін’єкції сперматозоїдів у Барселоні. Клініка MFI допомогла з’явитися на світ більш ніж 10 000 дітей. У штаті працюють фахівці з анестезії та ембріології, а також досвідчені професійні медсестри та адміністратори.

Весь персонал проходить регулярне навчання та курси підвищення кваліфікації, щоб бути в курсі новітніх технологій, процедур та медичних досягнень. Їх філософія полягає в тому, щоб досягти досконалості, працюючи в команді, приділяючи необхідний час кожному пацієнту і надаючи пріоритет якості над кількістю. Переважна більшість пацієнтів дуже задоволені рівнем професіоналізму та емоційної підтримки, яку вони отримують протягом усього процесу до і після лікування та процедур.


Спеціалізація клініки

MAP / ЕКЗ
Асистований хетчинг ПМА
Перенесення ембріонів
Ембріоскоп
Штучне запліднення
Заморожування ооцитів
ЕКЗ – екстракорпоральне запліднення
Метод ROPA
Заморожування ембріонів
Консультація з ЕКЗ

Послуги

Трансфер з аеропорту
Сімейне розміщення
Бронювання авіаквитків
Безкоштовний Wifi
Бронювання готелів
Послуги усного перекладу
Передача медичної документації
Медичне страхування подорожуючих
Інтернет-консультація
Аптека
Телефон в номері


Місто: Барселона – Країна: Іспанія – Заснована в 1984 році
Акредитація: ISO 9001:2008 – Мова(и): англійська, французька, німецька, італійська, іспанська


Відгуки про IMF Fertilidad Barcelona

Jessica Navalon Albert
Jessica Navalon Albert
08:46 27 Jul 23
Чудова команда! Вони дуже професійні. Дуже задоволена отриманим лікуванням і результатами.
joc goncalves
joc goncalves
19:42 15 Sep 22
Після діагностики ранньої менопаузи у віці 28 років і після 12 років спроб бути матір’ю, втрати двох років і, нарешті, діагнозу «тромбофілія», я прийшла в клініку IMF Barcelona, ​​і доктор Ксав’є Гарсіа Парра взяв мій випадок, щоб допомогти я реалізую свою мрію Сьогодні, завдяки вашому професіоналізму, я тримаю на руках свого прекрасного сина.Доктор Гарсіа Парра та команда IMF Barcelona, ​​особливо Єва, Росаріо та ембріолог, підтримали мене з першого дня, коли я звернувся до клініки. Команда завжди виясняла мої сумніви та вимоги, особливо враховуючи, що я живу в іншій країні.Я глибоко вдячний IMF Barcelona, ​​і не вистачить слів, щоб подякувати вам за вашу допомогу у здійсненні моєї мрії.Дякую тобі!!!!!
Jes Jg
Jes Jg
09:36 09 Mar 22
Кожен розповідає свій досвід, я думав, що з хорошими відгуками я теж буду радий. Мій випадок від помилкового негативу, коли я була вагітна, і на додачу до цього я заплатила наперед за свій другий раз, що вони не повертають вам гроші. І найбільше вони мене сумнівали, що ця вагітність не з клініки підтвердили 2 різні лікарні, що вона була. Я не хочу говорити більше, але ми всі робимо помилки, але сором, який не визнається в певних речах, звичайно, я більше не повернуся
tania ordaz
tania ordaz
20:06 13 Sep 22
У мене була зустріч на завтра, і вони скасували мою зустріч 24 години на добу. раніше. У мене вже були особисті години на роботі. Мене намагаються переконати змінити лікаря. Дуже погана організація, у мене вже забрали бажання йти, тому я скасував це. Дуже погана організація та менеджмент. Жахливе обслуговування клієнтів. Передача 0 довіри. Якщо вони вже так починають, я не хочу уявляти решту.
Raquel Frías
Raquel Frías
09:41 06 Jun 23
Я пройшов у них лікування, яке вийшло негативним, я попросив у них ембріони, які в мене залишилися, щоб відвезти їх до соціального забезпечення, і вони вимагають у мене 250 євро лише за те, щоб забрати їх із їхньої клініки, для цілей управління, оскільки це політика їхньої компанії, це не вказано в жодному кошторисі чи згоді, тому це не законно. Я вже почав судові процедури, щоб вони повернули те, що належить мені. Я розміщую це тут, щоб те саме не сталося з іншою людиною, оскільки цей процес сам по собі є дуже важким для нас, щоб миритися з цими речами.
See All Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️