Ivf Spain Madrid

ЕКЗ Іспанія Аліканте клініка 1

IVF Spain спеціалізується на MAP / IVF. Заснована в 2009 році, ця сертифікована клініка знаходиться в Аліканте, Іспанія. Ознайомтеся з відгуками клієнтів, фото до/після і запитайте ціну на операцію за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Ivf Spain Madrid, Аліканте, Іспанія

В IVF Spain ми прагнемо бути в авангарді досліджень в області допоміжних репродуктивних технологій, постійно оцінюючи і використовуючи інновації та технології, щоб гарантувати нашим пацієнтам найкраще можливе лікування. Це зобов’язання також дозволяє нам спеціалізуватися і досягати позитивних результатів у часто складних випадках, таких як пацієнти з невдалою імплантацією, імунологічними та генетичними проблемами, які впливають на зачаття або повторні викидні, а також у випадку анонімного донорства яйцеклітин.

IVF Іспанія була офіційно відвідана та акредитована командою RAG у березні 2017 року і продемонструвала найвищий рівень експертизи, послуг, обладнання та результатів обстеження, ніж будь-яка інша клініка репродуктивної медицини RAG у 2016 році. Команда продовжує наполегливо працювати над тим, щоб надавати лікування безпліддя “світового класу” переважно іноземним та транскордонним пацієнтам.

IVF Іспанія розташована в дуже тихому і спокійному районі, з легким доступом на громадському транспорті. Будівля дуже сучасна, оточена красивими пальмами, тропічними рослинами і пташиним співом. Клініка має власну терасу, де ви можете насолодитися чашкою кави або чаю. Приймальня дуже добре оформлена, що дозволяє пацієнтам відчути гармонію місця.

У клініці дуже чисто і стерильно. Все доброзичливе та привітне. На території клініки є 4 лабораторії, обладнані за останнім словом техніки. Філософія IVF Spain базується на індивідуальному підході до пацієнта, пропонуючи комплексні послуги на мові, якій пацієнт віддає перевагу, що сприяє чіткому спілкуванню та розумінню. Пацієнти отримують вітальний пакет, а після лікування можуть скористатися послугами акупунктури або масажу. Вони прагнуть бути в авангарді досліджень AHR, постійно оцінюють і використовують інновації та технології, щоб забезпечити своїм пацієнтам найкраще можливе лікування.

Ця клініка офіційно продемонструвала рівень експертизи, обладнання, обслуговування та реакції пацієнтів, що значно перевищує сучасні міжнародні стандарти клінік.


Спеціалізація клініки

MAP / ЕКЗ
Тест на антитіла до сперматозоїдів
Штучне запліднення
Асистований вилуплення ПМА
Перенесення ембріонів
Заморожування ооцитів
Вилучення ооцитів
Заморожування ембріонів
Перенесення ембріонів
Канюля для перенесення ембріонів
Ембріоскоп
Тести на фертильність для жінок
Оцінка фертильності
Ультразвукове дослідження фолікулів
Аналіз на гормони
Гістеросальпінгографія
ЕКЗ – екстракорпоральне запліднення
ІКСІ – інтрацитоплазматична ін’єкція сперматозоїдів
Консультація з ЕКЗ
MACS – імуномагнітний відбір клітин
Стимуляція яєчників
ПКТ – Пост-коітальний тест
PGD – передімплантаційна діагностика
Лікування ретроградної еякуляції
Спермограма
Тест на фрагментацію ДНК сперматозоїдів
Заморожування сперми
Катетеризація труб

Послуги, що пропонуються

Трансфер з/до аеропорту
Безкоштовний Wi-Fi
Бронювання готелів
Послуги перекладача
Туристичний гід
Замовлення таксі
Інтернет-консультація
Автостоянка
Аптека
Телефон у номері
Приватні кімнати
Ресторан
Телевізор у номері


Місто: Аліканте – Країна: Іспанія – Заснований в 2009 році
Акредитація: немає інформації – Мови: іспанська, англійська, французька


Відгуки про ЕКЗ – Іспанія Аліканте

IVF-Spain
4.3
powered by Google
Roger Riegendinger
Roger Riegendinger
17:42 01 Aug 23
Ми отримали чудовий догляд від персоналу клініки і відчували, що ми в надійних руках. Від адміністрації до лікарів ми були дуже добре поінформовані та порадили. Ви допомогли нам своєю відданістю виконати бажання нашого серця. Велике спасибі за все!
Eszter Salamon
Eszter Salamon
13:37 17 Sep 23
Неможливо описати словами, наскільки ми вдячні ЕКО Іспанія Аліканте за здійснення нашої мрії. Величезне спасибі доктору Ізгуєрдо та його команді за справді професійне обслуговування високого рівня. Порівняно з багатьма іншими клініками фертильності, дивовижно, наскільки розвиненою є ЕКО Іспанія. Дякую, Меліса, за неймовірне та привітне обслуговування клієнтів. І, звісно, ​​дякую всім у клініці, хто зробив внесок у здійснення нашої мрії та за те, що ми завжди почуваємося комфортно під час нашої подорожі. Наша прекрасна донька народилася 3 тижні тому, і вона для нас усе. Ми не можемо бути щасливішими.Ми на 100% рекомендуємо ЕКЗ Іспанія всім, хто потребує підтримки фертильності. Нам стало комфортно з моменту першого звернення до клініки. Ціни клініки також дуже чіткі та зрозумілі, що зробило подорож ще менш напруженою.Дякуємо IVF Іспанія, і ми з нетерпінням чекаємо відвідати вас у наступні пару років, щоб привітатися.
Camila Fitzsimons
Camila Fitzsimons
15:20 28 Aug 23
Чудова та надійна клініка. Я пройшла курс лікування, воно було успішним і зробило мене найщасливішою мамою у світі. Доктор Пек — чудовий лікар, він радив усі нові методи лікування та запропонував те, що було найкращим для мене, чудову підтримку. Весь персонал клініки привітний і привітний. Я дуже рекомендую клініку, я впевнений, що це найкращий вибір, який ви можете зробити.
Claire Olson
Claire Olson
15:55 17 Jul 23
Як ви можете передати словами подарунок, який вони нам зробили? Уся команда, особливо наш лікар, доктор Пек, і наша медсестра Сара Херст творять дива. Ми приїхали зі Штатів після дослідження клінік по всьому світу. Нам з чоловіком за 40. Ми зрозуміли з хвилини, коли зустрілися з доктором Паком, що це правильна клініка для нас. У мене 3 триместр вагітності, і вагітність протікає дуже добре. Ми були благословенні позитивним тестом на нашому першому імплантаті. Доктор Пек і вся команда були професійними, турботливими, уважними та направляли наш шлях до успіху. Клініка на вищому рівні. Я настійно рекомендую і хотів би розповісти світу про цю клініку. Чудова робота для всіх членів нашої команди, дякуємо, що подарували нам диво – сім’ю. Ми не можемо дочекатися повернення за братом або сестрою. 😊
Judith P
Judith P
14:49 11 Sep 23
Вагітна нашим другим диво-дитиною! У нашій власній лікарні нам сказали, що ми, ймовірно, ніколи не завагітніємо з моїми власними яйцеклітинами. Проте в ЕКО Іспанія підхід був зовсім іншим. Індивідуальне лікування, багато тестувань і коригування плану лікування, поки ми не знайшли правильний підхід для себе.Доктор Пек і решта команди дуже професійні, але також дуже доступні. І результати говорять самі за себе. Ще раз дякую!Однозначно рекомендую!
Next Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️