Ekol Hospital Izmir

лікарня ekol izmir 1

Лікарня Екол спеціалізується на стоматологічній допомозі, косметичній хірургії та імплантації волосся. Заснована в 2007 році, ця сертифікована за стандартом ISO 9001:2008 клініка розташована в Ізмірі, Туреччина. Ознайомтеся з відгуками клієнтів, фото до/після і запитайте ціну на операцію за кордоном. Заповніть форму для безкоштовної попередньої діагностики. Швидка відповідь.

Ekol Hospital Izmir, Ізмір, Туреччина 🥇

Заснована медичною групою EKOL BAZ у 2007 році в Ізмірі (Туреччина), лікарня Екол продовжує з гордістю служити своїм досвідченим медичним персоналом. Вона оснащена найсучаснішою медичною технікою, має всі відділення, 9 операційних і розрахована на 150 ліжок.

Лікарня “Екол”, яка надає послуги, засновані на задоволенні потреб пацієнтів, з досвідченими лікарями та хірургами, які мають досвід у певних галузях ЛОР-хірургії, косметичної та пластичної хірургії, офтальмології, внутрішніх хвороб, загальної хірургії, ортопедії, урології, неврології, нейрохірургії, хірургії головного мозку, кардіології, грудної клітки та психіатрії, пишається тим, що є першою і найбільшою ЛОР-лікарнею в Європі.

Ekol Hospitals з більш ніж 45 досвідченими лікарями та професійною командою професорів, доцентів, асистентів та лікарів-спеціалістів пропонує спеціальні послуги та приймає пацієнтів з Егейського регіону, Туреччини та всього світу за допомогою агентських угод, дисконтних пакетів та спеціальних угод у сфері медичного туризму.

Лікарня “Екол” є єдиною спеціалізованою лікарнею в Туреччині і є великим роботодавцем з більш ніж 500 співробітниками у всіх філіях.

Кампус Ekol Health Campus, створений в Чиглі для здорового способу життя в центральному та легкодоступному місці, має на меті наблизити наше суспільство до здорового способу життя завдяки безкомпромісній корпоративній структурі етичних принципів, комфортабельним палатам, медичному персоналу, який є обізнаним, досвідченим та завжди позитивно налаштованим, а також академічним та сучасним медичним установам.

Фото до і після


Спеціалізація клініки :

Стоматологічна допомога
Видалення зубів
Пломбування зубів
Лікування кореневих каналів
Обробка ран
Вкладки / Накладки на протез
Зубні коронки
Вініри на зуби
Синус-трансплантат
Видалення зубів
Відбілювання зубів
Апікальна резекція
Пересадка тканин ясен
Лікування кісти зуба
Імплантація зубів
Зуб
Кісткова пластика

Косметична хірургія
Брахіопластика
Підтяжка брів
Пересадка жиру
Збільшення пеніса
Голлівудська посмішка
Ін’єкції Macrolane/ HYAcorp
Травлення живота
Васер ліпосакція
Підтяжка щелепи
Ліпосакція
Гінекомастія
Підтяжка шиї
Отопластика
Ліпофілінг обличчя
Мастопексія
Лазерна ліпосакція
Шлунковий рукав
Бандаж на шлунок
Ботокс шлунка
Шунтування шлунка
Вторинна ринопластика

Імплантація волосся
Пересадка волосся
Пересадка волосся DHI
Пересадка волосся FUE
Пересадка волосся FUE Gold
Трансплантація волосся FUT
Пересадка волосся BHT

Послуги

Трансфер з/до аеропорту
Безкоштовний Wifi
Бронювання готелів
Туристичний гід
Замовлення таксі
Передача медичної документації
Інтернет-консультація
Телефон у номері
Телевізор у номері

Лікар

  • Професор Чаглар Чаллі (косметична хірургія)
  • Професор доктор Аднан Унал (отопластика, ринопластика)
  • Професор доктор Ісмаїл Яман (баріатрична хірургія)
  • Доктор Ягмур Каан Бедір (трансплантація волосся)

Місто: Ізмір – Країна: Туреччина – Заснована: 2007
Акредитація: ISO 9001:2008 – Мови: англійська, німецька, французька

Лікарні “Екол” надають спеціалізовані послуги з використанням найсучасніших технологій у світі та, завдяки команді експертів, відповідно до міжнародних стандартів якості


Відгук про лікарню Ekol в Ізмірі

Veli ERTURGUT
Veli ERTURGUT
07:45 28 Oct 22
13.10.2022 р. Doc.dr.orcun ÇELİK провів операцію на простаті (holep) та гідроцеле моєму батькові ismail ERTURGUT. Я хотів би подякувати своєму вчителю за його успішну операцію на простаті та гідроцеле та пильну увагу.İrem DAĞ, який відповідає за зв’язки з пацієнтами, який терпляче проводив нас по поліклініках і допомагав під час передопераційної консультації (дякую координатору з урології Фадіме,усміхнений, пацієнт пам'ятник, послужливий лікар-невролог Узм.др. Ім’я Derya GOKCEK (Безмежна подяка моєму вчителю Derya за допомогу, коригуючи дозу препарату, інформуючи нас про значення епдантоїну та пов’язаного з ним фенітоїну в крові, який мій батько безперервно вживав протягом 14 років після операції на аневризмі у 2008 році ege univ.) і наш серцево-судинний лікар Каміл,doc.dr.orcun CELIK звернувся з проханням і повідомив, що мій батько мав утворення 9 см на правій стороні печінки в результаті томографії та загальної хірургії доктора doc.dr. Наш вчитель Омер, який скерував Омера ЙОЛДАСА до печінки пан. Щоб повідомити нам, щоб повідомити нас,Протягом 1 доби в урологічному стаціонарі у батька постійний артеріальний тиск, гарячковий пульс, який майже не виходив з голови. Я хотів би подякувати медсестрам, імена яких я не знаю, які допомагали мені під час заміни сироватки та катетера тощо.
Hakan Akmanoğlu
Hakan Akmanoğlu
07:32 03 Aug 23
Спочатку ми почали у відділенні акушерства та гінекології Can Hospital. Побувавши близько місяця, ми не були задоволені. Наприкінці нашого дослідження Op. Доктор. Ми вирішили продовжити з нашим вчителем Sadık Sözdinler. До народження ми комфортно просувалися в інформаційному плані, інтересах і всіх процесах. У нас вчора народилися. Ми пройшли всі процеси без проблем.Після пологів я хотіла розкрити окрему дужку лікарню Еколь.Плюси:+ Якість та інтерес акушерства та гінеколога+ Повноцінний догляд і турбота в усіх аспектах, від безпеки до прибирального персоналу, від лікарів до медсестер.+ Змусити їх почуватися як готель після народження (щоденник, прибирання, харчування, netflix youtube на телевізорі в кімнаті тощо)+ Якісна вентиляція+ Моніторинг кожного процесу окремо+Інформативні відповіді на питання, поставлені окремо кожною медичною сестроюМінуси:– Під час нашого перебування було багато будівельного шуму, але нічого не поробиш.Підводячи підсумок, я збираюся вийти спокійно. Окрему подяку хочу висловити кожному працівнику.
Neslihan Bozoklu
Neslihan Bozoklu
10:46 28 Aug 23
Минулого року ми звернулися до лікарні «Еколь» для операції моєму батькові на простаті. Передопераційний кардіолог Dr. Четін Айдін при детальному обстеженні побачив у мого батька високий ризик серцевих захворювань, він звернувся до КТ Ангіо. Оскільки мій батько щороку проходив регулярні перевірки серця в Муглі, рішучість вчителя стала для нас несподіванкою. Батько навіть наполягав, що з ним все гаразд і що йому зробили операцію на простаті. За наполегливості та під керівництвом мого вчителя Четіна щодо ангіографії, КТ-ангіографія була виконана в Alsancak, а потім була виконана ангіографія. Було встановлено, що 2 його судини закупорені понад 85%, а 2 із них – понад 95%. У подальшому було встановлено 4 стенти. Носіння стента в лікарні Газі, Dr. Він сказав, що якщо йому зробили операцію на простаті, є ризик залишитися на столі, і що ми повинні подякувати доктору, який виявив ризик у мого батька під час огляду. Рятуючи життя мого батька, доктор. Ми не можемо достатньо подякувати Четіну Айдіну. Ми особисто всією сім'єю їздили і подяку передали, але я хотіла раз тут написати. Добре, що є хороші лікарі, які не йдуть на компроміс у своїй професії, як ти, мій учителю. Дай Бог Вам і Вашій родині міцного здоров’я і завжди гарного дня.Оскільки батькові поставили стент, операцію на простаті довелося відкласти вимушено. Цього року ми знову обрали лікарню Еколь для операції на простаті. проф. Доктор. Ми звернулися до Орчуна Челіка. Оркун змусив нас почуватись дуже комфортно завдяки своїм детальним поясненням і його підбадьорливому ставленню.Слава Богу, після успішної лазерної операції мій батько повернувся до здоров’я.Безмежна подяка професору Оркуну за його інтерес, знання, доступність і докладні відповіді на запитання, які ми ставили під час і після операції на простаті.Ми також хотіли б подякувати координатору урології Фадіме hnm, усміхненій медсестрі Isil, яка виконує свою роботу в урологічній службі з любов’ю та відданістю, а також усьому турботливому та усміхненому персоналу, від медсестри до прибиральниці.
Zeynep Dgrblt
Zeynep Dgrblt
12:31 25 Jul 23
Персонал привітний. Дякую доктору Гюнхану Гюнгьору за його інтерес, усміхнене обличчя та підхід до пацієнта 🙏 Його позитивна енергія змушує залишати лікарню задоволеними.
Ю П
Ю П
12:14 13 Aug 23
робила операцію. організація нуль. попросила перекладача, щоб він прийшов разом з хірургом, для того, щоб зрозуміти один одного і взагалі поговорити за операцію, тк мій Англійський далекий від медичних термінів. у результаті ніхто не прийшов. я в шоці була, плюс хвилювалася перед операцією, не знала що робити. довелося за допомогою гугл перекладача спілкуватися. хірург, справді, хороший! дівчатка в одну зміну були максимально уважними, а в іншу зміну дівчина навіть не знала, як зробити кардіограму. якби я знала, що в них така нульова організація, то в житті не пішла б у цю клініку.
See All Reviews

Змінити / Заявити претензію / Повідомити про помилку?

‍👩‍⚕ ОТРИМАТИ ЦІНУ ➡️